Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Флот окупантів — у пункті базування. Це вже стає традицією. Єдиною причиною, чому росіяни бояться виходити в Чорне морі, є страх знищення залишків їхніх бойових кораблів. І цей страх має під собою ґрунт.
Про це в ефірі «Суспільне Новини» розповів речник ВМС ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.
За його словами, росіян дійсно можна зрозуміти. Через безпілотні системи, які стоять на озброєнні в ЗСУ, та через «Нептуни», які чергують в Чорному та Азовському морях, небезпека знищення дуже висока. Саме тому російські судна вимушено залишаються там, де вони є. І саме тому Чорне море є зараз «чистішим».
«Мінувати вони не можуть. Для цього або треба вийти в море, або, як раніше це робили, — з літаків, мінуючи дистанційно. Зараз це не відбувається вже тривалий час. Не через бажання росіян, не через так званий жест доброї волі, як вони його називають, а через те, що є небезпека знищення цих літаків», — зазначив Дмитро Плетенчук.
Як повідомляла АрміяInform, попри те, що Чорне море наразі називають «величезним мінним полем», українські військові моряки успішно виконують завдання — забезпечують безпеку в акваторії для цивільних кораблів.
Військовослужбовець із позивним «Росомаха» повернувся із СЗЧ за спрощеною програмою Міністерства оборони України.
Російські війська завдали удару по центральній частині Запоріжжя. Відомо про щонайменше шістьох поранених.
Повітряні Сили ЗСУ спростували інформацію про нібито заліт в Україну літака Іл-62 білоруських авіаліній.
Телефоніст, лінійний наглядач, військовослужбовець
від 20500 до 120500 грн
Київ
Військова частина А7039
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…