ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ППО, боєприпаси, авіація: Україна та Швеція обговорили пріоритети розвитку безпекової співпраці

Важливі новини Новини
14 Квітня 2025, 10:35
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Представники Міноборони України провели консультаційні переговори з делегацією штаб-квартири Збройних сил Швеції щодо деталей наповнення нещодавно оголошеного пакета військової допомоги.

Про це йдеться в повідомленні МОУ.

Українську сторону представляли заступники міністра оборони — Сергій Боєв та бригадний генерал Анатолій Клочко. Шведську — директор Директорату з питань матеріально-технічного забезпечення та фінансів генерал-майор Мікаель Шерінет та керівник групи з координації підтримки України бригадний генерал Стефан Андерсон.

Учасники зустрічі розглянули можливості підвищення ефективності допомоги. Українська делегація висловила глибоку вдячність за нещодавно оголошений пакет військової допомоги, що став найбільшим з 2022 року — близько $1,6 мільярда, що будуть спрямовані на підтримку ППО, артилерії, супутникового зв’язку та морського потенціалу.

«Вдячний Швеції за лідерство. Працюємо надалі для підвищення ефективності нашої співпраці та взаємовигідного розвитку спроможностей», — звернувся заступник міністра оборони України Сергій Боєв.

Він також актуалізував пріоритетні потреби для Сил оборони: критичною потребою залишається посилення протиповітряної та протиракетної оборони, боєприпаси до різних засобів ураження та фінансування спроможностей українського ОПК.

Анатолій Клочко на переговорах порушив питання передачі необхідної Україні техніки та технологій, а також посилення бойових спроможностей української військової авіації.

Представники штаб-квартири Збройних сил Швеції ознайомили українську сторону з прогресом у навчанні персоналу для літаків далекого радіолокаційного виявлення та управління, а також з графіками їх передачі.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА в артилерійський підрозділ

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

Навідник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Старший навідник мінометного розрахунку

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Технік зенітного ракетного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Охоронець

від 21000 до 30000 грн

Київ

Військова частина №2260

Навідник 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр