У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
Протягом минулої доби відбулося 158 бойових зіткнень.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 8:00 14 квітня.
На Харківському напрямку противник минулої доби тричі проводив наступальні дії в напрямках населених пунктів Вовчанськ та Вовчанські Хутори.
На Куп’янському напрямку відбулося чотири атаки окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника неподалік Петропавлівки, Нової Кругляківки та Загризового.
На Лиманському напрямку ворог атакував 21 раз. Намагався просунутися вперед у районах Сергіївки, Катеринівки, Рідкодуба, Новомихайлівки, Зеленої Долини, Греківки, Торського, Ямполівки та Нового.
На Сіверському напрямку наші захисники відбили два штурми окупаційних військ поблизу населеного пункту Верхньокам’янське.
На Краматорському напрямку зафіксовано шість боєзіткнень у районах Часового Яру та Предтечиного.
На Торецькому напрямку ворог здійснив 21 атаку неподалік населених пунктів Торецьк, Озарянівка, Дружба та Леонідівка.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 54 штурми агресора в районах населених пунктів Суха Балка, Тарасівка, Водяне Друге, Єлизаветівка, Котлине, Новосергіївка, Богданівка, Андріївка та в бік Старої Миколаївки, Звірового, Удачного і Олександрополя.
На Новопавлівському напрямку ворог 10 разів марно намагався прорватися поблизу Костянтинополя та Розливу.
На Гуляйпільському напрямку відбулося 11 боєзіткнень із противником у районах Новополя, Новосілки, Привільного, Вільного Поля та Шевченка.
На Оріхівському напрямку ворог проводив чотири наступальні дії у районах Степового, Щербаків та Малих Щербаків.
На Придніпровському напрямку агресор здійснив дві невдалі спроби просунутися вперед
В операційній зоні на Курщині підрозділи Сил оборони України вчора відбили 18 атак російських загарбників. Крім цього, ворог завдав 37 авіаційних ударів із застосуванням 58 керованих авіабомб, а також здійснив 505 артилерійських обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема 18 — із реактивних систем залпового вогню
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі та техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога в тилу.
Загалом минулої доби втрати російських загарбників становили 1310 осіб. Також українські воїни знешкодили 19 танків, 42 бойові броньовані машини, 59 артилерійських систем, два засоби ППО, 119 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 179 одиниць автомобільної техніки, дві одиниці спеціальної техніки та дві важкі вогнеметні системи окупантів.
Пілоти штурмового батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку зробили добірку схожий уражень піхоти окупантів.
На Олександрівському напрямку російська армія дедалі рідше застосовує великі механізовані штурми, роблячи ставку на дрони, артилерію та малі піхотні групи.
На території Запоріжжі упродовж місяця розгорнуть нову інноваційну систему ППО, а паралельно стартує пілотний проєкт «приватної ППО».
Одна з найдовших і наймасштабніших російських атак по Україні навряд чи є випадковою, адже відбулася саме під час візиту президента Сполучених Штатів до Китаю.
Пілоти 63-ї механізованої Лиманської бригади уразили росіянина, який увібрався у антитепловізійний плащ і рушив в атаку.
КАБи стали однією з головних загроз на фронті — саме ними росіяни щодня руйнують прифронтові міста та позиції Сил оборони.
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…