Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
Після певної перерви окупанти повернулися до використання броньованої техніки під час проведення штурмових дій на Торецькому та Краматорському напрямках. Натомість на Сіверському напрямку ворог намагається штурмувати переважно на мотоциклах.
Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів речник ОТУ «Луганськ» Дмитро Запорожець.
— За минулу добу відбулося 30 боєзіткнень. Найбільше боєзіткнень було на Торецькому напрямку — це традиційно в нашій зоні відповідальності. 11 штурмових дій було на Краматорському напрямку і 3 на Сіверському. Така загальна картина щодо штурмових дій, — повідомив він.
Також окупанти не знижують інтенсивності артилерійських обстрілів.
— Найбільше вона (зросла — ред.) на Краматорському напрямку, потім на Торецькому. Також активізувався щодо цієї складової вже і на Сіверському напрямку. Якщо раніше середньодобова (кількість обстрілів — ред.) була 50 обстрілів, то на сьогоднішній день вона вже досягає 80 і більше, — розповів офіцер.
Крім того, речник повідомив про те, що після певної перерви окупанти поновили штурмові дії із застосуванням бронетехніки.
— Також вчора відбулися штурми із застосуванням броньованої техніки. В цілому за тиждень в нашій операційній зоні не було б відтинку фронту, на якому ворог не проводив активні штурмові дії. Додалося до штурмових дій застосування броньованої техніки, — сказав Дмитро Запорожець.
Натомість на Сіверському напрямку окупанти активно використовують мотоциклетну техніку.
— На Сіверському напрямку побільшала кількість мотоциклів. Напевно, за тиждень до 100 мотоциклів зафіксовано. Ворог активно задіює цю складову на Сіверському напрямку для того, щоб якомога швидше дістатися до наших позицій, адже по відкритій місцевості іншого варіанту в нього пересуватися немає, — пояснив військовий.
Вочевидь, активізація застосування ворогом бронетехніки на Краматорському напрямку пояснюється тим, що йому вдалося накопичити її достатню кількість під час тривалої перерви переважно піхотних штурмів.
— На Краматорському напрямку останній штурм із застосуванням броньованої техніки був 19 березня, саме по місту Часів Яр. Вчора ворог активно проводив штурмові дії в південній частині Краматорського напрямку, це в напрямку населеного пункту Ступочки і в напрямку населеного пункту Кліщіївка. Можливо, саме на тому відтинку фронту таку складову вони накопичили і вдалися до штурмових дій, — розповів речник ОТУ «Луганськ».
Утім, успіху ворог не має — всю застосовану ним бронетехніку знищили воїни підрозділів Сил оборони.
— На Торецькому напрямку 28 бригада нещодавно демонструвала знищення трьох одиниць техніки. Вчора було 13 одиниць броньованої техніки на Краматорському напрямку. Активну участь в її знищенні приймали 5 окрема штурмова бригада, 93 окрема механізована бригада, — повідомив Дмитро Запорожець.
Раніше АрміяInform повідомляла, що на Покровському напрямку посилюються ворожі атаки, ворог застосовує бронетехніку.
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Оператор БПЛА (окремий батальйон сил ТрО)
від 20000 до 120000 грн
Дніпро
233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…