ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Полювання на ендуристів — на Новопавлівському напрямку російські мотогонки бездоріжжям

Новини
11 Квітня 2025, 9:52
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

На Новопавлівському напрямку активність ворога дещо знизилася. Зараз росіяни не так активно проводять штурмові дії, а якщо і проводять, то залучають не так багато піхоти. Також українські бійці вже давно бачили атаки великою кількістю броньованої техніки.

Про це розповів в ефірі Армія TV лейтенант Денис Бобков, старший офіцер відділення комунікацій 37 окремої бригади морської піхоти.

Натомість, за його словами, ворог намагається пересуватись за допомогою кросових мотоциклів. Двоколісні, розповів Бобков, візуально схожі. Можна припустити, що це централізована закупівля, і їх звідкись їм доставляють. Так само залишаються «популярними» у противника дрони на оптоволокні.

«Але, знову ж таки, вчимося протидіяти. Маємо людей, які навчилися добре збивати дрони. Ці люди є в кожному екіпажі, який ми відправляємо на ту чи іншу точку, які забезпечують логістику. Також такі люди є і в піхотних підрозділах, тому люди натреновані, готові до дій», — зазначив Денис Бобков.

Як повідомляла АрміяInform, на Торецькому напрямку, в зоні відповідальності батальйонної тактичної групи 42 окремої механізованої бригади, ситуація складна, напружена, і дедалі вона погіршується. Ворог активно використовує всі сили і засоби для того, щоби перебити логістику до позицій батальйонної тактичної групи в приватній забудові.


Кремль готує нову хвилю мобілізації після «виборів»: Президент повідомив про дані ГУР щодо планів рф
Кремль готує нову хвилю мобілізації після «виборів»: Президент повідомив про дані ГУР щодо планів рф

Українська розвідка заявляє, що росія готує нову масштабну хвилю мобілізації восени — одразу після проведення парламентських виборів.

Мінус «Мста-С»: пілоти 151-ї бригади знищили російську самохідну гармату
Мінус «Мста-С»: пілоти 151-ї бригади знищили російську самохідну гармату

Пілоти БПЛА підрозділу Northern Eagle 151-ї окремої механізованої бригади виявили та знищили російську самохідну артилерійську установку 2С19 «Мста-С».

«Снайпінг був, є і буде»: як 73-й морський центр ССО готує універсальних бійців
«Снайпінг був, є і буде»: як 73-й морський центр ССО готує універсальних бійців

Снайпери 73-го морського центру ССО пройшли інтенсивну підготовку. У підрозділі кажуть: навіть у війні дронів снайпер незамінний.

Ворог завдав авіаудару по Сумах: загинув водій, пошкоджено близько 20 будинків
Ворог завдав авіаудару по Сумах: загинув водій, пошкоджено близько 20 будинків

Російські війська завдали авіаційного удару по Сумах. Загинув цивільний чоловік, який у момент атаки перебував за кермом автомобіля.

ВАКАНСІЇ
Olx Водій, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

RobotaUa Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід в/ч А4806

Olx Оператор радіолокаційної станції

від 20000 до 120000 грн

Геча, Закарпатська область

Senior Project Manager

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Olx військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Львів, Львівська область

RobotaUa Офіцер штабу

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ
Окупанти спалили майже 10 млн українських книг: влітку 2026 року росіяни перевершили нацистів за ефективністю книговбивства
Окупанти спалили майже 10 млн українських книг: влітку 2026 року росіяни перевершили нацистів за ефективністю книговбивства

Українські далекобійні удари спрямовані на об’єкти, які наповнюють бюджет держави-агресорки, постачають загарбницько-окупаційну російську армію пальним, підтримують ворожу логістику та, відповідно,…