ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Нам вдається „прорубувати вікна“» — як наші дронарі роблять коридори через кордон з країною-терористом

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Квітня 2025, 13:05

Живучість власного особового складу, кількість техніки, яку ти витратив для знищення ворога і скільки тобі вдалося знищити ворога на полі бою. Саме ці критерії визначають ефективність сучасного підрозділу на полі бою.

Про це в ефірі Армія TV розповів капітан Юрій Федоренко, командир 429 окремого полку безпілотних систем «Ахіллес».

За його словами, ці критерії є визначальними для полку «Ахіллес». А також для проєкту «Лінія дронів», в який входять топові підрозділи Сил оборони.

«Наші молитви були почуті, здоровий глузд завжди перемагає. Був створений проєкт «Лінія дронів», покликаний для того, щоб масштабувати підрозділи, які показали найкращі результати на полі бою, які мають організаційне ядро, спроможні навчати та системно організовувати роботу», — зазначив Юрій Федоренко.

Саме тому таким підрозділам вдається виконувати спеціальні завдання. Такі, наприклад, як вибивання протиповітряних засобів ворога. Що, зі свого боку, дає змогу виконувати стратегічні завдання.

«Є райони, які вони дуже відповідно закривають. Зокрема, якщо казати про Білгородщину — для противника є високий пріоритет в тому. І маю вам сказати, що нам вдається „прорубувати вікна“ шляхом пошкодження цих засобів, шляхом знищення цих засобів. А через коридори проходять наші крила оперативного рівня, які вибивають енергетичні об’єкти противника», — розповів командир полку «Ахіллес».

Як повідомляла АрміяInform, на Сумському напрямку, у зоні відповідальності підрозділів 103 окремої бригади ТрО, фіксують поодинокі переміщення ворожих піхотинців. Загалом же, навіть активність противника характеризується діями виключно малих піхотних груп.

Читайте нас в Telegram
«Багато командирів бригад очолюють кафедри»: про школу лідерства у НАСВ, де майже 100% викладачів мають бойовий досвід
«Багато командирів бригад очолюють кафедри»: про школу лідерства у НАСВ, де майже 100% викладачів мають бойовий досвід

Академія, в яку вступають максимально мотивовані, а навчають — виключно бойові офіцери.

«Буде гучно»: у «Хартії» створили нову артилерійську бригаду, де дрони й гармати працюють як одна система
«Буде гучно»: у «Хартії» створили нову артилерійську бригаду, де дрони й гармати працюють як одна система

У складі 2-го корпусу «Хартія» сформували артилерійську бригаду «Ґреґіт», де артилерія, дрони та розвідка працюють як єдина система.

Сили оборони знищили на Бєлгородщині ворожу РЛС контрбатарейної боротьби
Сили оборони знищили на Бєлгородщині ворожу РЛС контрбатарейної боротьби

Українські війська продовжують знижувати обороноздатність російських прикордонних регіонів.

«Атамстіть за «Калабка» — всєх убіть»: російські  ватажки на Запорізькому фронті жадають помсти
«Атамстіть за «Калабка» — всєх убіть»: російські  ватажки на Запорізькому фронті жадають помсти

Чергове радіоперехоплення розкриває істерику ватажків 247-го десантно-штурмового полку 7-ї дивізії зс рф, спричинену знищенням московита з позивним «Колобок».

На Київщині рятувальники дістали бойову частину ракети з житлового будинку
На Київщині рятувальники дістали бойову частину ракети з житлового будинку

У Чабанах на Київщині після російського обстрілу в багатоповерхівці залишилася нерозірвана бойова частина ракети.

ВАКАНСІЇ
Діловод зі списання БПЛА

від 30000 до 100000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Житомир та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Житомир, Житомирська область

розвідник, висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Помічник капелана

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

Водій, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

Старший сапер-гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---