ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Висадили в повітря мости і зачистили — наші на Білгородщині нищать «дуже погану» бригаду рф

Новини
8 Квітня 2025, 9:32
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Вибух нищить один з мостів, яким користувалася армія рф. Скрін з відео 225 полку

Бійці 225 штурмового полку показали знищення мостів біля двох сіл Білгородської області рф, де були позиції 155 бригади морської піхоти армії рф.

Відео бойової роботи було оприлюднене 8 квітня на каналі полку.

«155 бригада морської піхоти армії рф — військові злочинці, які неодноразово знімали катування і вбивства полонених українських воїнів.

На відео нещодавно знищені нами мости в Графівці і Надьожівці, далі почалась робота дронами і зачистка на землі.

155 бригада, ну как вам там, тварюки?» — прокоментували відео в полку.

Як повідомляла АрміяInform, оператори підрозділу Pentagon 225 штурмового полку показали кадри відлову та знищення російських солдатів під час зимових боїв.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Швець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Стрілець, військова служба

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Стрілець, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

Інструктор з тактичної підготовки

від 24000 до 50000 грн

Харків

151 навчальний центр ЗСУ

Водій-стрілець, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП