На цьому в коментарі АрміяInform наголосив військовий аналітик, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець. — Ця проблема, як то кажуть, давно вже…
7 квітня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару по комплексу складських приміщень, який активно використовувався збройними силами російської федерації в Озерках Курської області.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
У результаті удару було знищено ангари, кілька військових будівель, а також технічне обладнання. Ліквідовано понад 30 окупантів, у тому числі екіпажі БПЛА та ремонтники.
Знищення цього об’єкту суттєво знижує можливості російської федерації для ведення бойових дій проти підрозділів Сил оборони України в Сумській області та на Курському напрямку.
Українські захисники завдають ударів по дійсних військових цілях противника та вживають усіх заходів для максимального захисту цивільного населення.
У Генштабі наголосили, що Збройні Сили України продовжуватимуть знищувати елементи військової інфраструктури ворога до припинення ним збройної агресії проти українського народу.
Бійці 21 бригади евакуювали 90-річну Олександру Демидівну з прифронтового села, яке дедалі частіше опинялося під російськими ударами.
Представники Сил оборони України завершили курс НАТО з планування інформаційних заходів у межах програми зі стратегічних комунікацій.
На цьому в коментарі АрміяInform наголосив військовий аналітик, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець. — Ця проблема, як то кажуть, давно вже…