З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Перед тим, як проводити штурмові дії, окупанти фактично стирають українські позиції з лиця землі, після чого глушать дрони Сил оборони засобами РЕБ і йдуть на штурм. Попри це за останній час українські захисники не втратили на Півдні жодної позиції.
Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів речник Сил оборони Півдня України полковник Владислав Волошин.
— Найбільше у нас боєзіткнень на Оріхівському напрямку. Тут ворог щодня проводить як мінімум десяток, а то й півтора десятки штурмів малими групами піхоти. Це на напрямку до населених пунктів Лобкове, Степове, Малі Щербаки, а також на напрямку до населеного пункту Кам’янське, яке розташоване на березі колишнього Каховського водосховища.Крім того, доволі активно ворог веде себе і намагається просунутись на Гуляйпільському напрямку поблизу Новополя, поблизу Вільного Поля, — розповів він.
Крім того, окупанти проводять розвідувально-пошукові дії на Придніпровському напрямку, намагаючись промацати українську оборону на Дніпровських островах та біля Антонівських мостів.
Штурмові дії ворога зазвичай ретельно сплановані та підготовлені, їм передує інтенсивна артпідготовка й авіаційні удари.
— Ворог проводить доволі підготовлені штурми. Перед тим, як проводити штурмові дії, ворог завдає ударів авіацією, керованими авіаційними бомбами, а також застосовує артилерійські масовані обстріли. Коли ця позиція вже фактично є знищена, коли там знищуються всі укриття, всі укріплення. Якщо позиції біля населених пунктів, то коли в населеному пункті немає вже жодного підвалу, тоді ворог спочатку робить купол чи коридор засобами РЕБ, а також піднімає в повітря дрони на оптоволокні і вже потім проводить ці штурмові дії, — пояснив речник.
Утім, попри всі зусилля російських окупантів, вони фактично не мали успіхів та просувань на Півдні — Сили оборони України не втратили за останній час жодної позиції.
Раніше АрміяInform повідомляла, що інтенсивність ворожих штурмів на Півдні дещо знизилась — ворог перегруповується.
Попри систематичні удари по російських НПЗ, українські воїни поки не спостерігають суттєвих змін у противника на Костянтинівському напрямку.
Окупанти продовжують швидко адаптуватися до сучасного поля бою, переймаючи успішні тактичні рішення українських Сил оборони та масштабуючи їх у промисл
Номер обслуги до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Кухар-військовослужбовець у ЗСУ
від 20100 до 120000 грн
Криве Озеро
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…