ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Самогубці на БМП — під Покровськом знищили групу російських штурмовиків

Новини
7 Квітня 2025, 15:06
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Десант на БМП вже помітив наближення дронів, але тікати вже запізно. Скрін з відео 35 бригади

Бійці 35 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського відбили зухвалий штурм окупантів.

Відео бойової роботи було оприлюднене 7 квітня на каналі оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця».

На Покровському напрямку окупанти спробували висадити з БМП групу піхотинців. Комбінованим ударом дронів та артилерії за участі воїнів бригади морської піхоти наступальні дії були зупинені, а десант знищено.

Як повідомляла АрміяInform, аеророзвідка 35 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського веде «полювання» за окупантами у складних умовах.

До речі, якщо вам цікаві не тільки відео боїв, але й більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець, Стрілець

від 50000 до 50001 грн

Бурлача Балка, Одеська область

Заступник командира роти

від 27000 до 200000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Водій

від 20000 до 100000 грн

Білогір'я

Четвертий відділ Шепетівського РТЦК та СП

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Чернівці

107 ОБр Сил ТрО

Розвідник

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Навідник танка

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ