ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ГУР оприлюднило нові дані про капітанів тіньового флоту рф, який живить вторгнення в Україну

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Квітня 2025, 9:39

Головне управління розвідки МО України опублікувало дані про 11 російських капітанів і 31 морське судно, які беруть участь у схемах обходу санкційних обмежень на торгівлю російською нафтою. 

Про це йдеться в повідомленні ГУР МОУ.

Серед оприлюднених осіб — капітани танкерів, афілійованих із підсанкційною російською компанією совкомфлот, які порушують політику обмеження граничної ціни на російську нафту. Зокрема, це іван нікіфіров, капітан танкера KOTLAS, та константін ковалєнко, капітан танкера CORUS.

Капітани володіють реальною інформацією про власників тіньових танкерів, технічний стан суден, вантаж і його вартість, а також маршрут судна.

Саме вони ухвалюють рішення про відключення або маніпуляції з навігаційними системами кораблів, підробку даних про місцезнаходження суден, внесення неправдивих даних у маршрутні журнали, небезпечне перевантаження нафти між суднами в морі та застосування інших схем для обходу санкцій.

Такі дії не лише сприяють фінансуванню агресивної війни проти України, а й створюють загрозу глобальної екологічної катастрофи.

У розділі «Морські судна» на порталі War&Sanctions вже доступні дані про 782 судна та 100 капітанів.

Як повідомляла АрміяInform, ГУР МОУ у співпраці з Міністерством молоді та спорту на порталі War&Sanctions у розділі «Чемпіони терору» опублікували дані 11 російських спортсменів та кіберспортсменів.

Читайте нас в Telegram
«Реально ходять “на сигареті”, і думають, що це тил»: на Куп’янському напрямку українські дронарі «виносять» росіян
«Реально ходять “на сигареті”, і думають, що це тил»: на Куп’янському напрямку українські дронарі «виносять» росіян

На Куп’янському напрямку тривають російські мотоциклетні та піші атаки. Однак успіху у ворога нема.

На Чернігівщині командир військової частини «прикривав» підлеглих-прогульників
На Чернігівщині командир військової частини «прикривав» підлеглих-прогульників

Командира однієї з військових частин на Чернігівщині завдав державі збитків на понад 2 млн гривень.

Відомо вже про 2 загиблих внаслідок російського удару по житловому будинку в Києві
Відомо вже про 2 загиблих внаслідок російського удару по житловому будинку в Києві

У Дарницькому районі тривають пошуково-рятувальні роботи на місці російського удару по багатоквартирному житловому будинку.

Дружина довела до довічного: у Харкові затримали російського агента, який коригував удари по місту
Дружина довела до довічного: у Харкові затримали російського агента, який коригував удари по місту

Ним виявився завербований рф місцевий житель — чоловік ворожої інформаторки, яку викрили в січні цього року на коригуванні повітряних ударів.

На Полтавщині внаслідок обстрілу пошкоджено підприємство, кілька населених пунктів лишились без газу
На Полтавщині внаслідок обстрілу пошкоджено підприємство, кілька населених пунктів лишились без газу

Сьогодні вночі ворог завдав комбінованого удару по Кременчуцькому району Полтавської області.

Ворог вранці вдарив дронами по Харкову, постраждали 12 людей
Ворог вранці вдарив дронами по Харкову, постраждали 12 людей

Вранці 14 травня противник вдарив безпілотниками по Шевченківському та Салтівському районах Харкова.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПАК

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

106 окремий батальйон ТрО 109 окремої бригади Тро ЗСУ

Кулеметник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Водій кат. С (ППО, ЗСУ)

від 51000 до 71000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Робота в лавах ЗСУ за КОНТРАКТОМ

від 20000 до 120000 грн

Гусятин

Гусятинський ТЦК та СП

Заступник командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення

від 27000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Водій-механік танка, танкіст

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

--- ---