Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…
Сили оборони України відбили механізований штурм російських окупантів, який вони проводили в районі населеного пункту Андріївка на Донеччині.
Відео оприлюднено на Facebook-сторінці Генерального штабу ЗСУ.
Ворог задіяв близько двох взводів особового складу та бронетехніку. Результат ефективних дій українських воїнів — підтверджені втрати противника у бронетехніці: уражено — 12 одиниць, з них повністю знищено — 7.
Підтверджені втрати живої сили російських окупантів: 18 осіб знищено, а 7 — поранено. Підрахунок втрат ворога триває.
Як повідомляла АрміяInform, протягом кількох тижнів оператори ударних дронів з підрозділу РУБпАК «Фенікс» бригади «Помста» на Луганщині знищили 19 ворожих військових вантажівок у районі Серебрянського лісництва.
Також бійці знищили 120-мм міномет, склад пально-мастильних матеріалів та склад боєкомплекту окупантів.
За минулу добу російська армія втратила 1310 одиниць особового складу, бронетехніку та десятки артилерійських систем.
Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…