ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Сумщині заступник директора навчального закладу «зливав» рф дані про Сили оборони

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Квітня 2025, 18:02

Правоохоронці викрили у Сумській області агента країни-агресора, який збирав в інтересах ворога дані про підрозділи Сил оборони, що перебувають на території регіону.

Про це у четвер, 3 квітня, повідомили у пресслужбі Офісу генерального прокурора.

Як зазначається, йдеться про заступника директора одного з місцевих навчальних закладів.

За даними слідства, на початку 2024 року під час спілкування в месенджері з однодумцями з рф він погодився збирати та надавати противнику розвідувальну інформацію.

«Насамперед окупантів цікавили місця розташування, а також логістичні маршрути руху Сил оборони на території, яка межує з Курською областю. Для збору розвідданих підозрюваний під виглядом приватних справ об’їжджав автомобілем прикордонну місцевість та проводив приховану фото- та відеофіксацію місць дислокації захисників та захисниць, а також маршрути руху військової техніки. Зібрані дані чоловік надсилав своєму куратору з країни-агресора», — йдеться у повідомленні.

Наразі зловмисника затримано. Стосовно нього розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 114-2 КК України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення військових формувань). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до восьми років.

Як повідомляла АрміяInform, зрадниця, яка коригувала удари рф по Харкову, отримала 15 років в’язниці.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Агресор робить спроби знищити Печенізьку дамбу — 16-й армійський корпус

Агресор робить спроби знищити Печенізьку дамбу — 16-й армійський корпус

Печенізька дамба тривалий час є об’єктом системних російських атак. Ворог намагався влучити по ній іранськими «Шахедами», авіабомбами КАБ, ракетами різних типів, «Молніями» та FPV-дронами.

Тільки зупинилися, а їх атакували — дрон не дав окупантам часу на порятунок

Тільки зупинилися, а їх атакували — дрон не дав окупантам часу на порятунок

Бійці батареї артилерійської розвідки  Ares 57-ї мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка атакували російську логістику.

Від початку доби відбулося 78 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Від початку доби відбулося 78 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог атакував на Покровському (27 разів), Костянтинівському та Гуляйпільському напрямках (по 13).

Однім махом — дрон влучив у ворожий пікап з десантом

Однім махом — дрон влучив у ворожий пікап з десантом

Бійці батальйону безпілотних систем Fatum 60 механізованої Інгулецької бригади влучили легковий автомобіль з повним кузовом окупантів.

Десантники розповіли свої враження про переведення в Армія+

Десантники розповіли свої враження про переведення в Армія+

У 95-й окремій десантно-штурмовій Поліській бригаді ДШВ ЗСУ пояснюють, що раніше переведення могло тягнутися пів року.

На плечах — свастика, в особовій справі — «червона смуга»: під Покровськом в полон узяли «мурчащого»

На плечах — свастика, в особовій справі — «червона смуга»: під Покровськом в полон узяли «мурчащого»

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії на Покровському напрямку узяли в полон російського штурмовика, який прийшов на війну з тюрми.

ВАКАНСІЇ

Розвідник

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

Начальник станції радіоперешкод

від 24000 до 122000 грн

Одеса, Одеська область

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Стрілець стрілецького відділення

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Бухгалтер

від 24000 до 54000 грн

Харків

Військова частина А1215

військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

--- ---