Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Дронарі бригади «Помста» відбили ворожий штурм на Донеччині, знищивши кілька одиниць бронетехніки противника.
Про це у середу, 2 квітня, повідомили у Державній прикордонній службі.
«На Донецькому напрямку окупанти намагалися штурмувати позиції українських захисників, однак були зупинені пілотами прикордонного підрозділу „Фенікс“», — йдеться у повідомленні
Як видно на оприлюдненому її бійцями відео, внаслідок кількох точних влучань FPV-дронів та скидам з бомберів бронетехніку російських загарбників було перетворено на брухт.
«Прицільним вогнем вони завдали точних ударів по окупантах та знищивши 2 БМП та танк противника», — зазначили у ДПСУ.
Як повідомляла АрміяInform, «Фенікс» завдав нищівного удару по ворожій логістиці на Куп’янському напрямку.
Пілоти 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно уразили окупанта, який мчав на великій швидкості до наших позицій.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО.
Перші мотиваційні контракти у межах трансформації Сил оборони вже уклали у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…