ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Перетворити смартфон на міністудію: британські колеги провели тренінг для комунікаційників Міноборони

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Березня 2025, 11:21
Фото Руслана Тарасова / АрміяInform

Комунікаційники Міністерства оборони України взяли участь у навчальному тренінгу «Сторітелінг та використання смартфона у медіапродакшені», проведеному Британською службою військового мовлення (British Forces Broadcasting Service, BFBS) за сприяння Посольства Великої Британії в Україні.

Під час тренінгу фахівці BFBS познайомили представників комунікаційних підрозділів системи Міністерства оборони України з технікою журналістики та продакшину за допомогою використання мобільного телефону.

Фото Руслана Тарасова / АрміяInform

«Вірю, що цей тренінг буде для вас цікавим, ви відкриєте багато чого нового для себе і, можливо, розглянете свій мобільний як невеличку студію», — зазначив під час відкриття заходу т.в.о. директора Департаменту стратегічних комунікацій Міністерства оборони України полковник Олександр Гайн.

Фото Руслана Тарасова / АрміяInform

«Цей тренінг є корисним для різних комунікаційників Збройних Сил. Реальність є такою, що фахівці комунікаційних підрозділів мають різний рівень кваліфікації, більший або менший досвід. Однак часто трапляються ситуації, коли одна людина має зробити все або майже все. І таких універсальних солдатів не так багато, як хотілося б.

На тренінгу нас познайомили з базовими принципами створення відеоматеріалів, щоб кожен міг зробити фото чи відеоролик для Tik-tok, Reels або Stories з нуля і до готовності. Дуже важливо, що нас навчили використовувати не якісь унікальну техніку, а те, що є у кожного в кишені — звичайний смартфон, тобто нам дали базу вмінь і навичок для створення контенту за допомогою підручних засобів.

При цьому це буде цілком конкурентний продукт, якого нам все ще не вистачає і якого, напевно, в наших умовах забагато не буває. Тому це однозначно великий плюс і корисний досвід, який потрібно поширювати», — зазначив головний спеціаліст відділу організації інформаційного впливу та протидії управління комунікації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України майор Олександр Візгін.

Британська служба військового мовлення (British Forces Broadcasting Service, BFBS) — медіакомпанія, яка провадить телевізійне та радіомовлення для Збройних сил Великої Британії по всьому світові. Основною аудиторією BFBS є британські військові та члени їхніх сімей. Заснована Британським військовим відомством (нині Міністерство оборони Великої Британії) у 1943 році.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
«Намотується на колеса, водіям ріже обличчя»: на Харківщині рої дронів «викошують» посадки
«Намотується на колеса, водіям ріже обличчя»: на Харківщині рої дронів «викошують» посадки

Поблизу Вовчанська «викошене» безпілотниками поле бою нагадує сюжет з «Комедії» Данте.

Гроші на виплату бойових за березень 2026 року відправлені у військові частини — Міноборони
Гроші на виплату бойових за березень 2026 року відправлені у військові частини — Міноборони

Міністерство оборони України у повному обсязі спрямувало необхідні кошти військовим частинам.

Стрілецький бій та зачистка бліндажів: робота піхоти 1-ї Сіверської бригади
Стрілецький бій та зачистка бліндажів: робота піхоти 1-ї Сіверської бригади

Воїни 1-го мехбату вибили окупантів із займаних укріплень.

«90 мільярдів євро на два роки»: розблоковано пакет підтримки від ЄС
«90 мільярдів євро на два роки»: розблоковано пакет підтримки від ЄС

Європейський Союз розблокував масштабний пакет підтримки для України на два роки.

СБУ запобігла терактам у школах, які готували підлітки за завданням рф
СБУ запобігла терактам у школах, які готували підлітки за завданням рф

Російські спецслужби намагалися влаштувати теракти в українських школах.

Напад з ножем на військових ТЦК: у Дністровському районі затримали підозрюваного
Напад з ножем на військових ТЦК: у Дністровському районі затримали підозрюваного

Чоловік під час транспортування напав на військовослужбовців — двох поранив ножем, ще одного вдарив гайковим ключем.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 25000 до 120000 грн

Косів

Косівський РТЦК та СП

Водій

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Оператор наземних роботизованих комплексів (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій-кранівник

від 21000 до 51000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Технік, військовослужбовець

від 20000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

--- ---