ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вперше з березня 2023 року — «Птахи Мадяра» вполювали рідкісну російську ІСДМ «Зємлєдєліє»

Відео Новини
20 Березня 2025, 20:55
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Дронарі 414 окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем ЗСУ вполювали на так званому «курсько-бєлгородському напрямку» доволі рідкісну військову техніку росіян.

Як розповів у себе у Telegram-каналі її командир Роберт Броуді на псевдо «Мадяр», йдеться про інженерну систему дистанційного мінування «Зємлєдєліє».

«Ця короста призначена для оперативного створення мінних полів за допомогою реактивних снарядів. До 600 протипіхотних мін ПОМ-3. Робить то швидко та розумно. Мінні поля різної складності. Протитанкові та протипіхотні, в тому числі з готовими проходами для своїх військ.

За його словами, з початку повномасштабного вторгнення рф була всього одна згадка про знищення Силами оборони ІСДМ «Зємлєдєліє» — у березні 2023 року.

«До 50 ракет на двох блоках несла ця з**упа, тову в результаті влучання дрона FPV фаєршоу було знатним. Чпокнула її команда Кліма-Team „Птахів Мадяра“», — розповів командир 414 ОБрУБАС.

Як повідомляла АрміяInform, бригада «Скіф» розгромила ворожих штурмовиків на Куп’янському напрямку.


Вплав через кордон: на Закарпатті затримали трійку потенційних штурмовиків
Вплав через кордон: на Закарпатті затримали трійку потенційних штурмовиків

На гарячому заскочили двох жителів Закарпаття — 21-річну жінку та її 18-річного спільника, а також їх 26-річного «клієнта» з Києва.

За незаконний вирок військовополоненому з «Азову»: російському судді оголосили підозру
За незаконний вирок військовополоненому з «Азову»: російському судді оголосили підозру

Українського захисника засудили за виконання військового обов’язку та участь у збройному опорі державі-агресору на боці України.

«Росомаха» під антидроновим панциром: 44-та бригада показала польський БТР Rosomak
«Росомаха» під антидроновим панциром: 44-та бригада показала польський БТР Rosomak

44-та окрема механізована бригада показала польський колісний бронетранспортер Rosomak, який служить у підрозділі від дня його створення.

Інвалідність за $13 000 та працевлаштування заради броні за $4000: у Києві викрили дві схеми
Інвалідність за $13 000 та працевлаштування заради броні за $4000: у Києві викрили дві схеми

36-річного уродженця Одещини затримали під час одержання $5000 як авансу за допомогу з оформленням інвалідності військовослужбовцю.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

водій (служба в Збройних Силах України)

від 20100 до 123000 грн

Кам'янське, Дніпропетровська область

Механік-водій 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП