У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Пілоти 38 бригади морської піхоти ЗСУ вразили ворожу реактивну систему залпового вогню «Град», яка пересувалася з вогневої позиції.
Відео було оприлюднене 20 березня на каналі бригади.
Ворожий «Град» встиг зробити кілька пострілів, після чого поїхав з вогневої позиції.
Дорогою його наздогнав наш дрон. Після першого влучання «Град» був знерухомлений.
Друге влучання призвело до детонації боєприпасів і потужного вибуху.
«Останні хвилини життя однієї ворожої РСЗВ з епічним фіналом», — прокоментували відео у бригаді.
Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони Півдня України феєрично знищили ворожу реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град».
Противник витратив на броньовану бойову машину Roshel Senator MRAP бригади «Хижак» сім FPV-дронів, проте так і не зміг її знищити.
Близько 100 окупантів знищили за 50 днів на двокілометровому відтинку траси між Покровськом і Гришиним.
У Запоріжжі внаслідок атаки російського дрона пошкоджено термінал поштового оператора. Після удару спалахнула пожежа.
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…