ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Електронний купол «Рубежу»: як рота РЕБ нейтралізує 90% ворожих FPV-дронів

Новини
20 Березня 2025, 12:27
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

В умовах сучасної війни радіоелектронна боротьба (РЕБ) набуває критичного значення. Рота РЕБ 4 бригади оперативного призначення «Рубіж» НГУ демонструє вражаючі результати, «глушачи» до 90% ворожих FPV-дронів на своєму напрямку.

Про це йдеться в публікації на сторінці бригади.

У надійно прихованому пункті управління, який працює цілодобово, фахівці роти РЕБ у режимі реального часу відстежують обстановку, обмінюючись інформацією з підрозділами на передовій. Їхня робота — це високотехнологічна битва, де на кону життя українських військових та цивільних.

«Ми починали працювати з одним єдиним виробом, і одразу змогли показати достойний результат», — з гордістю розповідає Троф, командир роти РЕБ.

За рік рота РЕБ пройшла шлях від взводу до повноцінного підрозділу бригадного рівня. Їхнє головне завдання — захистити позиції українських військ, цивільну інфраструктуру та логістику від ворожих розвідувальних та ударних БПЛА.

«Чим краще та швидше вони зможуть „заглушити“ ворожий дрон, навести на нього наші зенітні FPV-дрони чи змусити його покинути квадрат, тим більше людей та важливих об’єктів інфраструктури залишаться живі», — підкреслює Троф.

Спеціалісти роти РЕБ ретельно відбираються, адже їхня робота вимагає високої кваліфікації та знань. Вони працюють із сучасним обладнанням, обслуговують сервери та ремонтують системи охолодження.

Хоча 100% захисту від дронів неможливо досягти, рота РЕБ «Рубіж» демонструє вражаючі результати, постійно вдосконалюючи свої методи та нарощуючи технічні можливості.

«Треба в рази більше виробів, особового складу, також можуть бути проблеми з маскуванням — кожен виріб для безперебійної роботи потребує великої кількості електроживлення і охолодження», — пояснює Троф.

Як повідомляла АрміяInform, на Лиманському напрямку, де тримає позиції бригада «Рубіж», ворог продовжує пробувати тиснути, ситуація дуже напружена. Незважаючи на цей тиск, росіяни мають відчутні втрати.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform


Окупанти здійснили авіаудари по Запоріжжю: загинула людина, ще двоє травмовані
Окупанти здійснили авіаудари по Запоріжжю: загинула людина, ще двоє травмовані

У результаті ударів росіян пошкоджений багатоквартирний житловий будинок та загорілися автомобілі.

«Три дні та три ночі»: Code 9.2 провели успішну операцію та уразили понад 100 одиниць техніки
«Три дні та три ночі»: Code 9.2 провели успішну операцію та уразили понад 100 одиниць техніки

Воїни 475 окремого штурмового полку ЗСУ CODE 9.2 провели успішну операцію, в рамках якої знищили солідну кількість ворожої техніки.

То автомат прикрутить, то — гранатомет: історія майстра «Мирона», який створює унікальні повітряні системи
То автомат прикрутить, то — гранатомет: історія майстра «Мирона», який створює унікальні повітряні системи

Колишнє хобі з безпілотниками стало для військовослужбовця справою життя — сьогодні він створює бойові дрони з нестандартним озброєнням для боротьби з окупантам

ВАКАНСІЇ
WorkUa Штурман БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

WorkUa Бухгалтер

від 21000 до 51000 грн

Житомир

Військова частина А1112

WorkUa Льотчик-штурман вертольоту екіпажу

від 50000 до 50000 грн

Ужгород

Харківська окрема авіаційна ескадрилья

Olx Оператор протитанкового ракетного комплексу 14 ОМБр

від 23000 до 123000 грн

Володимир, Волинська область

WorkUa Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Olx Розвідник-навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область