ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Заїжджають з лисичанських заводів» — на Сіверському напрямку росіян кидають у штурми просто з полігонів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Березня 2025, 12:03
російські окупанти. Ілюстративне фото

На Сіверському напрямку штурми продовжуються з тією самою інтенсивністю. Єдине — зменшилась кількість броньованої техніки.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів «Оскар», командир батальйону К-2 54 окремої механізованої бригади.

За його словами, кілька минулих тижнів на позиції бригади йшло дуже багато «броні» за підтримки автомобілів, багі, мотоциклів і піших штурмових груп. Проте тепер атакують лише піхотинці. По 5-10 осіб на мотоциклах та багі. Атакують людьми просто з полігонів, яких попередньо накопичують у найближчих окупованих містах.

«Кожен тиждень 200-250 осіб підтягується. Були полонені командир танка, командир БМП. Всі вони розповідають про те, що заїжджають з лисичанських заводів, сєвєродонецьких заводів. І звідти вночі, по дві-три одиниці, потихеньку заходять на наш напрямок», — розповів командир батальйону К-2.

Раніше АрміяInform розповідала, що на Лиманському напрямку, де тримає позиції бригада «Рубіж», ворог продовжує пробувати тиснути, ситуація дуже напружена. Незважаючи на цей тиск, росіяни мають відчутні втрати.

Читайте нас в Telegram
На Полтавщині внаслідок обстрілу пошкоджено підприємство, кілька населених пунктів лишились без газу

Сьогодні вночі ворог завдав комбінованого удару по Кременчуцькому району Полтавської області.

Ворог вранці вдарив дронами по Харкову, постраждали 12 людей
Ворог вранці вдарив дронами по Харкову, постраждали 12 людей

Вранці 14 травня противник вдарив безпілотниками по Шевченківському та Салтівському районах Харкова.

«Борються за бліндажі, викидають один одного» — останній штурм на Костянтинівку «розібрали» роботами
«Борються за бліндажі, викидають один одного» — останній штурм на Костянтинівку «розібрали» роботами

На Костянтинівському напрямку ворог лізе в саме місто Костянтинівку через західні та південні околиці.

Головна ціль удару — Київ: Президент прокоментував нічну масовану атаку рф
Головна ціль удару — Київ: Президент прокоментував нічну масовану атаку рф

Головною ціллю російської масованої ракетно-дронової атаки у ніч на четвер, 14 травня, був Київ.

Памʼяті Олега та Костянтина Залізняків
Памʼяті Олега та Костянтина Залізняків

Служили в одній частині й загинули за Батьківщину з різницею в один день.

На Одещині ворог завдав удару по портовій інфраструктурі, постраждали двоє людей
На Одещині ворог завдав удару по портовій інфраструктурі, постраждали двоє людей

Ціллю російського масованого ракетно-дронового удару на Одещині стала портова інфраструктура.

ВАКАНСІЇ
Радіотелеграфіст (служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Військовослужбовець

від 44650 до 120100 грн

Миколаїв

Відділ рекрутингу та комплектування Інгульського РТЦК та СП

Гранатометник

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Стрілок, військовослужбовець

від 21000 до 22000 грн

Київ, Київська область

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Водій-механік кат. В, С, D, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

--- ---