ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Портал до пекла» — окупанти опинилися у самому епіцентрі надпотужного вибуху у Торецьку

Відео Новини
19 Березня 2025, 19:58
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Українські військові показали видовищне знищення в Торецьку пари російських загарбників, які опинилися в самому епіцентрі потужного вибуху.

Відповідними кадрами з розвідувального безпілотника поділилася в середу, 19 березня, тактична група «Афіна» Міжнародного легіону Головного управління розвідки МОУ.

На них видно, як двоє окупантів блукають серед руїн міста, як раптом відбувається надпотужний вибух, внаслідок якого від росіян не залишається навіть сліду.

 

Як повідомляла АрміяInform, бійці бригади «Хижак» підловили російських військових під час спроби евакуації екіпажу підбитого танка.

До речі, якщо вам цікаві не тільки відео боїв, але й більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform та на сторінку в інстаграмі.


Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині
Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині

Колишнього командира 155-ї бригади, якого підозрюють в організації викрадення та вбивства двох братів, суд відправив під варту без права внесення застави.

Уряд звільнив заступника міністра оборони з питань євроінтеграції
Уряд звільнив заступника міністра оборони з питань євроінтеграції

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про звільнення Сергія Боєва з посади з питань європейської інтеграції.

«Ну де зек, а де розвідка?»: полонений окупант розповів, як росія кидає в’язнів на передову
«Ну де зек, а де розвідка?»: полонений окупант розповів, як росія кидає в’язнів на передову

Колишній ув’язнений Ельдар Шакіров заявив, що росія без підготовки відправляє засуджених на передову, а командири ставляться до них як до витратного матеріалу.

ЄС запровадив санкції проти 15 осіб і російського СІЗО за катування українських полонених
ЄС запровадив санкції проти 15 осіб і російського СІЗО за катування українських полонених

Європейський Союз запровадив санкції проти 15 осіб та однієї установи, причетних до катувань й убивств українських військовополонених та цивільних.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Командир взводу спеціальних робіт, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Olx Стрілець-санітар, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

WorkUa Матрос, військовослужбовець (в/ч А2951)

від 23000 до 40000 грн

Одеса

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

WorkUa Командир танкового взводу

від 130000 до 195000 грн

Вся Україна

42 ОМБр