За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Команда «ТРО Медіа» за ініціативи Генерального штабу ЗСУ створила короткометражний художній фільм «Дух переможців», який розповідає історію загартування незламного українського характеру через випробування.
Режисером-постановником стрічки виступив військовослужбовець Територіальної оборони, заслужений діяч мистецтв України Ахтем Сеітаблаєв.
Головні ролі у ній також виконали чинні військовослужбовці ЗСУ: Максим Девізоров, Сергій Коршиков, Олександр Яцентюк, Поліна Нестерова, Світлана Орліченко, Євген Ламах та інші.
За словами, заступника Головнокомандувача ЗСУ Олега Апостола, ця стрічка — не просто художній твір, а «важливий мотиваційний інструмент для наших військовослужбовців».
«Він демонструє, що справжня сила — у стійкості духу, взаємній підтримці та вірі у перемогу. Ми хочемо, щоб кожен захисник усвідомлював свою значущість, відчував гордість за свою службу та мав внутрішню впевненість у своїх силах. „Дух переможців“ нагадує, за що ми боремося та надихає кожного бійця не здаватися, а рухатися вперед до нашої спільної мети — перемоги України», — підкреслив бригадний генерал.
Також зазначається, знімальна група стрічки також переважно складалася з військових. Окрім того, на волонтерських засадах до групи приєднались інші фахівці зі сфери кіно, які відчули свій творчий обов’язок допомогти у створенні цієї короткометражки.
«Наші воїни щодня доводять, що справжня перемога починається з віри у себе, у побратимів та у свою країну. Ми створили цей короткий метр для того, щоб передати цей дух, щоб кожен, хто його побачить, відчув гордість, силу і готовність йти до кінця заради нашої України. Адже ми боремось не просто за території — ми боремося за життя, родини, за майбутнє. І ми обов’язково переможемо!», — розповів продюсер стрічки, начальник відділу комунікацій Командування Сил ТРО полковник Олексій Дмитрашківський.
@armyinformcomua
Правоохоронці на Хмельниччині викрили та затримали 26-річну місцеву мешканку, яку підозрюють у співпраці з російською воєнною розвідкою. Молода жінка, за даними слідства, за гроші збирала розвіддані про українські військові об’єкти на заході країни, які ворог планував використати для ракетно-дронових атак.
У 92 штурмовій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка чекають на контрактників 18-24, готових служити у цьому славетному підрозділі ЗСУ.
Намагання російських окупантів сховати свій танк у виритому «копанірі» виявилися марними. Пильне око аеророзвідки 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького виявило замасковану ціль, а скоординована атака FPV-дронів перетворила ворожу схованку на пекельну пастку.
Він молодий, але має бойовий досвід ще з часів АТО. Він свідомо проміняв потенційно спокійнішу цивільну професію судомеханіка на службу в елітному 3 окремому полку СпП імені князя Святослава Хороброго. Оператор Сил спеціальних операцій на позивний «Дум» ділиться своїми думками про війну, яка для нього є «класною» та адреналіновою роботою, про лідерство під вогнем, абсолютну довіру між побратимами та відповідальність тих, хто в тилу.
Підрозділ військовослужбовця на позивний «Боксер» із 429 окремого полку безпілотних систем «Ахіллес» за допомогою дронів захопив у полон окупанта.
Проєкт Міністерства оборони України «Контракт 18-24» розширюється, і тиждень тому було збільшено перелік штатних посад рядового складу, за якими укладається контракт про проходження військової служби.
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…