ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Вони там живуть, як кроти» — поблизу Куп’янська росіяни атакують з нір

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Березня 2025, 13:13

На Куп’янському напрямку Сили оборони відбили 11 спроб штурмів російських підрозділів. На правому березі Осколу, в зоні відповідальності підрозділів полку «Ахіллес», тривають запеклі бої з противником.

Про це в ефірі «Суспільне Новини» розповів Олесь Маляревич, заступник командира 429 окремого полку безпілотних систем «Ахіллес».

За його словами, не маючи техніки і переправ, ворог затиснений на правому березі річки Оскіл, у районі Дворічної. Завдання Сил оборони — не давати йому навести переправи і просунутися.

Ситуація, запевняє Олесь Маляревич, під контролем, проте доволі важка — ворог постійно перекидає живу силу, не жаліючи особовий склад. Групи по дві-три особи постійно дошкуляють опорним пунктам — їх знаходять і знищують.

«Вони закріплюються, забігаючи в населені пункти. Сидять у підвалах невеликими групами. Їх дуже важко вибити, знайти. Ми ж не можемо знищити кожен квадратний метр території, вони ж там не ходять-марширують. Ні, вони там живуть, як кроти, намагаються вилазити і атакувати наші позиції. Тому працюємо. Артилерія масово працює і дрони. Все, що є в наявності», — розповів заступник командира 429 окремого полку безпілотних систем «Ахіллес».

Як повідомляла АрміяInform, найбільш активним на східному фронті знову є Покровський напрямок, там фіксують найбільшу кількість боєзіткнень. Однак саме зараз ситуація стала помітно кращою для нас і помітно гіршою для росіян.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас у Facebook
Сезон «тюльпанів» відкрито: пілоти батальйону Sirius знищили потужний міномет окупантів
Сезон «тюльпанів» відкрито: пілоти батальйону Sirius знищили потужний міномет окупантів

Українські пілоти вистежили й спалили одну з найпотужніших артсистем росіян.

Ховався за телефоном дитини і наводив реактивні «Шахеди»: на Дніпровщині викрили російського агента
Ховався за телефоном дитини і наводив реактивні «Шахеди»: на Дніпровщині викрили російського агента

Затримано 25-річного мешканця області, який передавав російським спецслужбам координати українських військових і техніки для ударів на Синельниківщині.

Мобільні й дуже дорогі: Україна отримала рідкісні симулятори F-16
Мобільні й дуже дорогі: Україна отримала рідкісні симулятори F-16

За підтримки партнерів Повітряні Сили ЗСУ додатково до стаціонарних отримали мобільні тренажери F-16. У всьому світі їх лише декілька через високу вартість.

«Поранення для ворога рівнозначно смерті» — біля Покровська поранених росіян командири кидають вмирати в кілзоні
«Поранення для ворога рівнозначно смерті» — біля Покровська поранених росіян командири кидають вмирати в кілзоні

На Покровському напрямку, в зоні 155-ї бригади, щодня відбувається кілька десятків штурмів.

Наша вдячність за захист України: Президент привітав прикордонників зі святом
Наша вдячність за захист України: Президент привітав прикордонників зі святом

У День прикордонника України, який відзначають 30 квітня, Володимир Зеленський привітав із цим професійним святом.

Вдале полювання: уражені катери «Соболь» та «Грачонок», які охороняли Керченський міст
Вдале полювання: уражені катери «Соболь» та «Грачонок», які охороняли Керченський міст

У ніч на 30 квітня 2026 силами та засобами ВМС ЗСУ завдано ураження корабельно-катерного складу рф в районі Керченської протоки. 

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик звукометричного комплексу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Військовослужбовець за контрактом

від 21000 до 100000 грн

Погребище

4 відділ Вінницького РТЦК та СП

Запрошуємо у військові навчальні заклади ЗСУ

від 3000 до 3500 грн

Сосниця, Чернігівська область

Номер обслуги (ЗСУ) вся Україна

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Водій-механік евакуаційного відділення

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

--- ---