ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог 36 разів атакував на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 16 Березня 2025, 7:17

Загалом, від початку цієї доби відбулося 128 бойових зіткнень. За сьогодні російські терористичні війська завдали 82 авіаційних удари, скинувши 112 керованих авіаційних бомб. Крім цього, залучили для ураження майже 1100 дронів-камікадзе та здійснили близько п’яти тисяч обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.

Оперативна інформація станом на 22.00 15 березня була оприлюднена Генеральним штабом ЗСУ.

На Харківському напрямку противник вісім разів штурмував позиції наших підрозділів у районах Вовчанська та у бік Петрівки. Два боєзіткнення наразі тривають.

На Куп’янському напрямку агресор проводив наступальні дії в районах населених пунктів Загризове, Лозова та Копанки. Українські захисники зупинили чотири ворожих атаки.

На Лиманському напрямку російські загарбники 15 разів атакували позиції Сил оборони поблизу населених пунктів Балка Журавка, Іванівка, Надія, Ямполівка та Григорівка. Два боєзіткнення тривають дотепер.

Два ворожих штурми відбили українські захисники на Сіверському напрямку, окупанти намагалися просуватись в районах Верхньокам’янського та Білогорівки.

На Краматорському напрямку ворог штурмував позиції наших захисників поблизу Оріхово-Василівки. Сили оборони відбили атаку загарбників.

Сімнадцять разів росіяни йшли вперед на позиції українських підрозділів на Торецькому напрямку в районах Торецька та Дружби, на даний час тривають два боєзіткнення.

На Покровському напрямку, від початку цієї доби окупанти 36 разів намагались просунутись на позиції українських підрозділів, противник атакував у районах населених пунктів Суха Балка, Олександропіль, Новоторецьке, Єлизаветівка, Свиридонівка, Промінь, Сергіївка, Котлине, Успенівка, Надіївка та Андріївка. Наші захисники зупинили 35 штурмових дій противника, на даний час точиться бій. Авіаударів зазнали Горіхове, Олексіївка, Леонтовичі, Новопавлівка та Мирноград.

Сьогодні на цьому напрямку, за попередніми даними, було знешкоджено 254 окупантів, з них 136 – безповоротно. Також українські воїни знищили одну бойову броньовану машину, дев’ять одиниць автомобільної техніки, п’ять мотоциклів, один засіб РЕБ, дві артилерійські системи, генератор та дві антени БпЛА. До того ж пошкодили два танки та три артилерійські системи росіян.

На Новопавлівському напрямку ворог 12 разів намагався прорвати оборону наших захисників в районі Костянтинополя та Розливу. Два боєзіткнення не вщухають до цього часу.

На Гуляйпільському напрямку загарбник атакував в районах Новополя та Новосілки. Сили оборони відбили дві атаки, ще одне боєзіткнення досі триває.

На Оріхівському напрямку ворог 13 разів атакував позиції наших захисників в бік населених пунктів Степове, П’ятихатки, Щербаки, Жереб’янки та Кам’янське. Бої продовжуються в шести локаціях.

На Придніпровському напрямку наші війська відбили чотири безрезультатних спроби противника атакувати позиції українців.

На Курщині з початку доби українські воїни відбивали 18 штурмових дій окупантів, одне з яких триває дотепер. Крім того, ворог завдав 28 авіаційних ударів, скинувши 48 керованих бомб, також здійснив 219 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів.

«Сьогодні варто відзначити воїнів 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола та 79 прикордонного загону, які ефективно нищать ворога, завдаючи йому вагомих втрат у живій силі та техніці.

Слава українським захисникам та захисницям! Слава Україні!», — сказано у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, ворог втратив 1400 людей, один засіб ППО та 78 артсистем.

 

Читайте нас в Telegram
Ворог поширює фейкові рекрутингові сайти під виглядом Третього армійського корпусу

Ворог створив підробні ресурси для рекрутів, що маскуються під офіційний сайт Третього армійського корпусу та повністю дублюють його візуальне наповнення.

«Навіть на війні є місце для життя»: військові поповнили бойову родину трьома «НРКшними» котиками
«Навіть на війні є місце для життя»: військові поповнили бойову родину трьома «НРКшними» котиками

Захисники з 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка поповнили бойову родину трьома «НРКшними» котиками — «Рись», «Воля» і «Тарган».

До $25 тисяч: викрили ще 8 ухилянтських схем у 7 регіонах
До $25 тисяч: викрили ще 8 ухилянтських схем у 7 регіонах

Заблоковано вісім нових схем ухилення від мобілізації і затримали організаторів оборудок у різних регіонах України.

Роботи на стежині війни: у Куп’янську провели зачистку виключно силами НРК
Роботи на стежині війни: у Куп’янську провели зачистку виключно силами НРК

Рота спеціального призначення полку безпілотних систем «Лава» за підтримки сил бригади «Хартія» знищила 10 окупантів, які тримали позицію в місті.

Розстріляли жінку під час окупації Бучі: двом військовим рф повідомили про підозру
Розстріляли жінку під час окупації Бучі: двом військовим рф повідомили про підозру

Повідомили про підозру двом військовослужбовцям рф, які під час тимчасової окупації Бучі вбили мирну мешканку.

Спрощення переведень, фінансування бригад і військова освіта: Президент розповів подробиці реформи армії
Спрощення переведень, фінансування бригад і військова освіта: Президент розповів подробиці реформи армії

У травні мають бути остаточно затверджені всі аспекти реформи армії: документи, регуляції, фінанси.

ВАКАНСІЇ
номер обслуги зенітного артилерійського відділення

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Інженер радіаційної безпеки

від 17000 до 25000 грн

Київ

11 державний пожежно-рятувальний загін

Офіцер групи запобігання та профілактики

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Оператор вузла зв’язку

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---