ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ухилянт ледь не загинув від холоду в Карпатах, намагаючись втекти до Румунії

Новини
15 Березня 2025, 19:31
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Карпатах виявили та врятували чоловіка мобілізаційного віку, який ледь не замерз на смерть, намагаючись незаконно перетнути кордон.

Про це у суботу, 15 березня, повідомили у пресслужбі ДПСУ.

Як зазначається, мова йде про 33-річного мешканця Сумської області, який намагався втекти горами до Румунії, проте після двох діб безуспішного блукання мало не загинув від холоду, сам звернувся за допомогою до рятувальників.

«Завдяки оперативним діям пошукової групи та використанню безпілотника, чоловіка вдалося знайти. Його швидко доставили до лікарні, адже він був виснажений та потребував невідкладної допомоги. Медики діагностували у порушника загальне переохолодження», — розповіли прикордонники.

В Одесі четверо ухилянтів намагалися доплисти Чорним морем до Румунії
В Одесі четверо ухилянтів намагалися доплисти Чорним морем до Румунії

АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Снайпер

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Військовий психолог

від 21000 до 30000 грн

Харків

Військова частина 3005 НГУ

Оператор БПЛА (пілот дрона)

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Гранатометник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП