ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

БПЛА атакували Саратовську область, яка є одним з ключових регіонів у газотранспортній системі рф

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Березня 2025, 9:12

У четвер, 13 березня, безпілотники-камікадзе атакували Саратовську область.

Про це з посиланням на очевидців повідомив керівник Центру протидії дезінформації РНБО, офіцер Сил оборони Андрій Коваленко, оприлюднивши відео від місцевих мешканців.

На ньому видно, як один з БПЛА знижується та зникає за горизонтом в районі якогось інфраструктурного об’єкта країни-агресора, після чого лунає потужний вибух.

«Невідомі дрони атакують. Саратовська область є одним з ключових регіонів у газотранспортній системі росії», — зазначив Андрій Коваленко.

Він нагадав, що саме там знаходиться Саратовський НПЗ із потужністю переробки близько 7 млн тонн нафти на рік.

«Він виробляє авіаційне паливо, дизель та мастильні матеріали, які забезпечують військову техніку. Також лінійне управління магістральних газопроводів у Саратовський області є частиною російської газотранспортної системи і відіграє роль у забезпеченні стабільного транспортування природного газу, потенційно підтримуючи експортні маршрути. Росія фінансує війну від доходів з експорту ресурсів», — додав керівник ЦПД.

Як повідомляла АрміяInform, минулого тижня у рф було завдано удару по одному з найбільших нафтопереробних заводів країни-агресора.

 

Читайте нас в Telegram
Наводила ворога на цілі у Сумах: місцева жителька отримала вирок
Наводила ворога на цілі у Сумах: місцева жителька отримала вирок

До 15 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено жінку, яка передавала координати, по яким ворог неодноразово наносив удари по Сумах.  

Їхали поки не згоріли: російський штурм на мотоциклі та квадроциклі пішов димом
Їхали поки не згоріли: російський штурм на мотоциклі та квадроциклі пішов димом

Бійці 1-го механізованого батальйону 1-ї важкої механізованої Сіверської бригади відбили спробу ворога атакувати на легкому транспорті.

Олександр Сирський: «Наше головне завдання — зробити кожен крок окупанта максимально дорогим»
Олександр Сирський: «Наше головне завдання — зробити кожен крок окупанта максимально дорогим»

Про це Головнокомандувач ЗСУ заявив на зустрічі із начальником Штабу оборони Збройних Сил Великої Британії, головним маршалом авіації сером Річардом Найтоном.

«Від супів до ананасів та шоколаду» — Житомирський військовий виш пропонує ексклюзивні умови майбутнім курсантам
«Від супів до ананасів та шоколаду» — Житомирський військовий виш пропонує ексклюзивні умови майбутнім курсантам

Виняткові умови навчання в Житомирському військовому інституті гарантуються унікальним досвідом його викладачів.

Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати — Президент
Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати — Президент

Володимир Зеленський доручив Силам оборони та безпеки України підготувати план реагування, який буде розглянутий та затверджений на Ставці.

Закупівлі через цифрову систему DOT-Chain Defence: доєдналися Нацгвардія, ДПСУ та  Нацполіція
Закупівлі через цифрову систему DOT-Chain Defence: доєдналися Нацгвардія, ДПСУ та  Нацполіція

За ініціативи МВС Уряд ухвалив рішення про масштабування моделі цифрових оборонних закупівель через систему DOT-Chain Defence Агенції оборонних закупівель ДОТ.

ВАКАНСІЇ
Механік-водій танка (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

кулеметник 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Моторист-механік катера, судна, військовослужбовець

від 22000 до 52000 грн

Одеса, Одеська область

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Сарата

Державна прикордонна служба України

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Зовнішній пілот, оператор ударних БПЛА

від 30000 до 90000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---