ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

38 бригада морської піхоти пропонує своє братерство і чіткий термін служби: приєднуйся за «Контрактом 18-24»

Актуальні новини Новини
27 Лютого 2025, 9:11
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

38 окрема бригада морської піхоти ЗСУ закликає приєднуватися до своїх лав за новим проєктом «Контракт 18-24», який передбачає чіткі терміни служби, фінансові виплати та соціальні гарантії.

Бригада на своїй Facebook-сторінці опублікувала відео, як скористатися новими можливостями.

«Ми — 38 окрема бригада морської піхоти. Нас називають легендарними, вірними Україні та безжальними до загарбників. Ми — смертоносна буря, що перетворює ворога на пекельний попіл. Наше гасло — Перемога любить вірних!» — йдеться в дописі до відео.

@armyinformcomua38 ОБрМП♬ оригінальний аудіозапис – armyinform – armyinform

Готовий стати частиною легенди? 38 окрема бригада морської піхоти пропонує своє братерство, чіткий термін — 1 рік та виплату в 1 мільйон гривень.

Дізнатися всю необхідну інформацію та отримати консультації можна за телефонами:

  • 066 301 8546
  • 050 959 3119
  • 098 104 2465

Також знайти контакти бригади можна на сайті 18-24.army.gov.ua або в мобільному додатку «Резерв+». Заповнити форму заявки можна на сайті бригади за посиланням.

Нагадаємо, «Контракт 18-24» — це добровільна ініціатива, що дозволяє українцям у зазначеній віковій категорії приєднатися до Сил оборони України на один рік.

Проєкт пропонує гідну фінансову винагороду, професійний бойовий вишкіл за стандартами НАТО та соціальні гарантії, яких не дає жодна цивільна професія.


Окупанти відмовилися від використання техніки на нашому напрямку через великі втрати — командир підрозділу БПЛА 25-ї бригади
Окупанти відмовилися від використання техніки на нашому напрямку через великі втрати — командир підрозділу БПЛА 25-ї бригади

За його словами, росіяни роблять ставку на просування малими групами, тоді як українські військові зосередилися на ураженні логістики противника

Україна та Данія посилюють оборонне партнерство: у фокусі Drone Deal та антибалістика
Україна та Данія посилюють оборонне партнерство: у фокусі Drone Deal та антибалістика

Міністр оборони України Михайло Федоров зустрівся з данським колегою Єппе Бруусом та обговорив подальші кроки для масштабування українських технологій.

Зірваний штурм, знищена техніка та уражена піхота — результат роботи операторів FPV
Зірваний штурм, знищена техніка та уражена піхота — результат роботи операторів FPV

Дронарі «Apachi» зірвали чергову атаку, уразивши штурмові групи, мотоциклістів, гармату та укриття противника.

Путін розказує, що все контролює, але росіяни бачать ситуацію у чергах за бензином — Володимир Зеленський
Путін розказує, що все контролює, але росіяни бачать ситуацію у чергах за бензином — Володимир Зеленський

Україна цілком справедливо відповідає на російські удари по цивільних об’єктах і робить все можливе, щоб Кремль не мав можливості затягувати війну.

ВАКАНСІЇ
Командир відділення

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

Запорізький Центральний ОРТЦК та СП

Кулеметник

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Начальник станції радіоперешкод

від 24000 до 122000 грн

Одеса, Одеська область

Навідник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Технік зенітного ракетного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Військовослужбовець, стрілець

від 20100 до 120100 грн

Київ, Київська область