У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
У Харкові розкрито черговий факт колабораційної діяльності. Директорка одного з ліцеїв Куп’янська, під час окупації міста російськими військами, добровільно перейшла на бік ворога та почала впроваджувати стандарти освіти держави-агресора.
Про це інформує Харківська обласна прокуратура.
За даними слідства, 45-річна жінка не пізніше серпня 2022 року очолила навчальний заклад, але вже під окупаційним керівництвом. Зрадниця повідомила педагогічному колективу про перехід на нові стандарти, організовувала набір персоналу, який був готовий працювати під російським керівництвом, та проводила наради.
Особливий цинізм викликає той факт, що директорка організовувала для своїх підлеглих курси підвищення кваліфікації в російському Курську, де вчителі повинні були «опанувати» тонкощі навчання українських дітей за російською програмою. Крім того, вона забезпечила вилучення з бібліотеки українських підручників та отримала натомість книги, видані державою-агресором.
Наразі колаборантці повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 111-1 КК України (колабораційна діяльність). За клопотанням сторони обвинувачення їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Як повідомляла АрміяInform, у Харкові викрито 56-річного чоловіка, який публічно виправдовував збройну агресію рф проти України та захоплювався російською армією.
Завербована рф шкільна вчителька з Херсону отримала довічне ув’язнення з конфіскацією майна за коригування ворожих ударів по місту.
У Добропіллі на Донеччині бійці бригади «Кара-Даг» деблокували з-під завалів 90-річну жінку та її рідних після російського авіаудару по житловому будинку.
Оператор, лінійний наглядач відділення комунікації, військовослужбовець
Запоріжжя
Комендатура військових сполучень Запоріжжя
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…