У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
На Закарпатті чоловік, який за гроші погодився підпалювати автомобілі військових та волонтерів, отримав 5 років позбавлення волі.
Про це інформує Офіс Генерального прокурора.
Прокурори довели, що чоловік у Telegram погодився на пропозицію «замовника» за грошову винагороду здійснювати підпали військових авто.
На виконання цього завдання він протягом вересня 2024 року підпалив три автомобілі — військовослужбовців ЗСУ та місцевого підрозділу Товариства Червоного Хреста.
Правоохоронці викрили підпалювача під час виконання чергового завдання в Ужгороді. Засуджений, використовуючи легкозаймисту суміш, планував спалити ще один транспортний засіб — військовий мікроавтобус. Обіцяна винагорода за це становила 1000 доларів США, однак жодних коштів чоловік не одержав.
На вирок суду він очікував під вартою.
Вину у скоєному громадянин визнав і розкаявся.
Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ в Закарпатській області за оперативного супроводу підрозділів Нацполіції Закарпаття.
Як повідомляла АрміяInform, Одеська обласна прокуратура повідомила про підозру колишньому депутату Одеської міськради від проросійської партії «Родіна» у державній зраді, пропаганді війни та виправданні збройної агресії рф проти України.
У Добропіллі на Донеччині бійці бригади «Кара-Даг» деблокували з-під завалів 90-річну жінку та її рідних після російського авіаудару по житловому будинку.
На Тернопільщині викрито 37-річного підполковника, який за гроші обіцяв зняти військовозобов’язаного з розшуку.
Командиp танка (з pакетно-гарматним озброєнням), військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Одеса, Одеська область
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…