ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Постачання зброї та гарантії безпеки: Володимир Зеленський провів телефонні розмови з лідерами шести держав

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Лютого 2025, 10:17

Президент України Володимир Зеленський провів телефонні розмови з президентами Південно-Африканської Республіки, Фінляндії та Франції, прем’єр-міністрами Данії, Канади та Норвегії й подякував усім за підтримку.

Про це повідомив Офіс Президента.

Володимир Зеленський обговорив із прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен продовження постачання зброї та боєприпасів, а також інвестиції у внутрішнє виробництво ракет і дронів.

Глава держави відзначив внесок Данії у захист України та всієї Європи.

У розмові з президентом ПАР Сирілом Рамафосою Володимир Зеленський наголосив, що Україна хоче досягти справедливого та стійкого миру вже цього року й розраховує на голос Південної Африки. Президент подякував за підтримку суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Гарантії безпеки, постачання зброї та боєприпасів, інвестиції у внутрішнє оборонне виробництво — серед головних тем розмови з президентом Фінляндії Александром Стуббом.

«Лідери мають однакове бачення того, що Україна, Америка та Європа мають діяти спільно й разом бути представленими за столом переговорів», — зазначили в ОП.

З прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо Володимир Зеленський обговорив продовження військової підтримки, енергетичну співпрацю, а також санкції проти тіньового флоту й енергоносіїв РФ і використання заморожених російських активів.

Глава держави наголосив, що Україна цінує головування Канади в G7 цього року та розраховує на лідерство країни.

Двосторонні відносини та спільний погляд щодо надійних гарантій безпеки — ключові теми розмови з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере. Україна цінує готовність Норвегії зробити внесок в енергетичну безпеку.

Під час розмови президенти України та Франції поділилися деталями своїх контактів із лідерами іноземних держав і скоординували позиції, спільні плани та наступні кроки.

Володимир Зеленський і Емманюель Макрон також детально обговорили погляди на гарантії безпеки. Мета обох держав — справедливий і міцний мир, якого реально досягти.

Президент України наголосив, що майбутня архітектура безпеки має бути міцною. Такою, щоб Росія більше ніколи не змогла ні на кого напасти.

Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Водій – електрик

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Санітарний лікар

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Аналітик групи розвідки

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Фельдшер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Оператор безпілотних літальних апаратів

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Ужгород, Закарпатська обл/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

--- ---