Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
Міністерство оборони України запроваджує нову систему контролю за постачанням консервованої продукції для Збройних Сил України.
Про це інформує 21 лютого Міноборони.
За новими правилами, постачальник перед відвантаженням продукції формує видаткову накладну в системі, зазначаючи відповідний номер протоколу випробувань.
Якщо цей номер не внесено, спеціальна база даних в ІТ-системі DOT-Chain не дозволить сформувати накладну, що унеможливить постачання продукції без лабораторного контролю.
Запровадження нових механізмів контролю стало відповіддю на виявлені зловживання з боку недобросовісних постачальників.
Керівник Центрального управління контролю якості Міністерства оборони України Ігор Лещенко повідомив, що під час перевірок виявили, що кількість консервованої продукції, що надходить до Збройних Сил, значно перевищує обсяги, які перевіряють ветеринарні лабораторії.
«Через це виникли питання щодо якості продукції. Тому ми вирішили змінити саму систему моніторингу за постачанням таких продуктів, щоб забезпечити прозорість та посилити контроль», — зазначив він.
У зв’язку із цим усі протоколи лабораторних випробувань відтепер надсилаються до Державного оператора тилу (ДОТ), який вносить їх до DOT-Chain. У ній міститься детальна інформація про продукцію: номер протоколу випробувань, дата виготовлення, виробник, обсяг партії тощо.
«ДОТ продовжує цифровізувати все більше процесів у сфері забезпечення ЗСУ харчуванням. Реалізація спільної ініціативи з Центральним управлінням контролю якості МОУ є ще одним прикладом того, як сучасні рішення дозволяють швидко та оперативно реагувати на порушення», — зауважив Володимир Чугай, начальник відділу продуктового менеджменту ДОТ.
За його словами, відтепер не лише військові частини зможуть формувати онлайн-рекламації щодо якості продуктів у DOT-Chain, а й сама система зможе превентивно виявляти потенційні загрози.
Система щоденно аналізує накладні, звіряючи їх з базою протоколів випробувань. У разі виявлення перевищення ліміту постачання порушення автоматично фіксується, а постачальник має надати пояснення.
Якщо порушення підтвердиться — компанія сплатить значний штраф, а надлишкова продукція буде заборонена до видачі та направиться на лабораторні випробування.
Отже, завдяки системі DOT-Chain постачальник отримує оплату лише за перевірену продукцію, що має унеможливити фінансовий інтерес для махінацій.
Система контролю вже працює та постійно вдосконалюється для ще більш ефективного моніторингу та запобігання ризику постачання до ЗСУ небезпечної або неякісної продукції.
Як повідомляла АрміяInform, харчування військових здійснюється відповідно до державних норм, які забезпечують повноцінний раціон на добу. У польових умовах військовим передбачено індивідуальні раціони, а під час стаціонарного перебування — три- або чотириразове харчування залежно від норми забезпечення.
@armyinformcomua
На Лиманському напрямку дуже багато російських полонених, які буквально здаються одні за одним. Все через те, що російські командири кидають їх напризволяще — без їжі та води.
Доброволець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади розповів, як розгледів у програмі «Контракт 18-24» хороший соціальний ліфт.
Контррозвідка Служби безпеки затримала у Києві агента центру спецпризначення «Сенеж» російської воєнної розвідки (більш відомої як гру).
Верховна Рада України 17 червня розглядає законопроєкт №13260, який вдосконалює підхід держави до військовослужбовців, що самовільно залишили службу, але згодом добровільно повернулися до виконання обов’язків.
Правоохоронці викрили та затримали керівника та вісьмох учасників злочинної організації, які завищували обсяги постачання продуктів до військових частин та навчальних закладів ЗСУ.
Російські військові змінили тактику застосувань БПЛА — із самого ранку масовано атакують Дніпровський район Херсона.
від 24000 до 54000 грн
Степанівка, Сумська область
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…