У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
Заступник міністра оборони України з європейської інтеграції Сергій Боєв зустрівся з представниками Лейбористської партії парламенту Великої Британії Філлом Брікеллом та Девідом Тейлором.
Про це інформує Міністерство оборони України.
Британські парламентарі прибули До Києва для оцінки потреб України та перспектив нарощення співпраці.
«Вдячний вам за візит, це вкотре демонструє надійність наших відносин з Великою Британією. Завдяки постійній допомозі, а тепер і лідерству у межах Контактної групи з питань оборони України, ми можемо продовжувати боротьбу», — подякував Сергій Боєв.
Українська сторона ознайомила британських парламентарів з оперативною безпековою обстановкою на фронті, задумами росії та даними української розвідки щодо розвитку російського ОПК. Окрему увагу приділили співпраці рф з Китаєм, Іраном та КНДР.
Сергій Боєв наголосив на незмінних потребах України в системах ППО і ПРО та ракетах-перехоплювачах до них, важкій бронетехніці, боєприпасах та інвестиціях в український ОПК.
Заступник міністра зазначив, що українські оборонні компанії мають потенціал виробництва у 35 млрд доларів на 2025 рік, який може бути використаним не повністю через нестачу фінансування. Він наголосив на важливості збільшення оборонних видатків у наступному бюджеті Великої Британії. Також серед пропозицій було озвучено перспективу спільного виробництва дронів, адже Україна має експертизу та досвід для цього.
Сергій Боєв поінформував британських парламентарів про те, що росія продовжує нарощувати обсяги продукції власного ОПК, розвивати рекрутинг та підготовку особового складу. Ознак готовності агресора до припинення бойових дій немає, підкреслив заступник міністра.
Філл Брекелл та Девід Тейлор запевнили, що Велика Британія розуміє всі загрози та ризики, тому продовжує стояти поруч з Україною в цій битві:
«Наші відносини унікальні і ми продовжимо підтримувати вас. Нам не можна втрачати час, потрібно нарощувати власні спроможності, в тому числі Європі».
Представники Лейбористської партії запевнили у відстоюванні українських інтересів всередині парламенту Великої Британії та у відносинах з іншими європейськими партнерами.
Як повідомляла АрміяInform, заступник міністра оборони України Сергій Боєв зустрівся з директором Департаменту політики безпеки МЗС Норвегії Йоном Фредріксеном для обговорення поточної безпекової ситуації та критичних потреб на 2025 рік.
На Вінниччині затримали автомобіль, буквально забитий військовозобов’язаними чоловіками.
Відомо вже про п’ятьох загиблих у Києві через нічну російську атаку. Близько 40 людей було поранено у столиці.
Лідер гурту «СЗЧ», військовослужбовець Борис Ісмаїлов із позивним «СЗЧ», написав пісню для 39-ї окремої бригади морської піхоти.
Українські оператори дронів, яких запросили на міжнародні навчання НАТО на шведському острові Готланді, «знищили» шведських військових, які їм протистояли.
Штаб-сержант 3-ї категорії відділення цивільно-військового співробітництва Солом'янського ТЦК та СП Ольга Даценко розповіла про свій шлях до війська.
Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зробили добірку уражень ворожої піхоти.
Навідник-оператор розвідувального відділення, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…