Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…
Російське командування продовжує демонструвати своє «турботливе» ставлення до особового складу, відправляючи на штурм українських позицій навіть поранених військовослужбовців.
Відповідне відео оприлюднила на своєму каналі 3 бригада оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана НГУ «Спартан».
Бійці бригади «Спартан» на Покровському напрямку все частіше спостерігають дивовижну картину: кульгаві штурмовики противника, озброєні не тільки зброєю, але й милицями, намагаються атакувати їхні позиції.
«Черговий доказ того, що росіяни не шкодують свій особовий склад. Усе частіше в поле зору аеророзвідки „Спартану“ на Покровському напрямку потрапляють поранені штурмовики противника, які шкутильгають у бік наших позицій з палицями або на саморобних милицях.
Ними рухає страх бути знищеними своїми ж командирами, розуміння, що немає сенсу чекати на евакуацію та надія на українській полон», — йдеться в повідомленні.
Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку противник збільшив піхотні штурмові групи до 5-7 осіб і в пішому порядку намагався наблизитися до українських позицій.
Бійці підрозділу Lasar’s Group Нацгвардії щомісяця посідають перші місця за кількістю знищеної артилерії в рейтингу «Є-балів».
До 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено учасника агентурної мережі генштабу рф, яка діяла в Україні.
На Київщині та Миколаївщині співробітники СБУ та Національної поліції викрили ще 6 «ухилянтських схем».
Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…