На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….
28-а окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового Походу вже отримала близько 300 заяв за три дні від початку проєкту «Контракт 18-24».
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Денис Швидкий, начальник рекрутингової групи 28-ї ОМБр.
«Конкретно наша бригада за три дні отримала близько 300 звернень. Після обробки заяв вже 50-60 людей готові до підписання контрактів. Надалі результати будуть покращуватися, коли люди зрозуміють усі плюси цієї програми. З кожним днем все більше людей звертаються», — сказав Денис Швидкий.
«Лицарська бригада» є однієї з шести бригад, на яку наразі розповсюджується нова програма укладання контрактів.
«Наша бригада є яскравим прикладом переходу до натівських стандартів. Ми повністю супроводжуємо людей, які до нас звертаються з бажанням вступити на службу, в тому числі на етапі ВЛК. Далі йде базова військова підготовка, у нас є інструктори, які навчалися в країнах НАТО, мають досвід бойових дій», — розповів Денис Швидкий.
Також у бригаді розвивається служба супроводу, яка підтримує військових після поранення, звільнення. Крім того, розробляється бригадою програма підтримки житлом військовослужбовців.
Як повідомляла АрміяInform, Міністерство оборони України офіційно розпочало проєкт «Контракт 18-24» — добровільну ініціативу для українців вікової категорії 18-24 роки, яка готова приєднатися до Сил оборони на один рік.
@armyinformcomua18-24♬ оригінальний аудіозапис – armyinform – armyinform
Проєкт відкриває для добровольців віком 18-24 роки нові можливості: гідну фінансову винагороду, професійний бойовий вишкіл за стандартами НАТО та соціальні гарантії, яких не дає жодна цивільна професія.
Подати заявку можна на сайті 18-24.army.gov.ua або через застосунок Резерв+ з найближчим оновленням. Далі — консультація з рекрутером, підписання контракту та проходження підготовки у бойових підрозділах.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform
Увечері 5 травня російські війська завдали ударів по цивільній інфраструктурі Запоріжжя, застосувавши керовані авіабомби та безпілотники.
У 81-й аеромобільній Слобожанській бригаді висміяли срежисоване ворогом відео про начебто здачу в полон наших бійців у селі Піскунівка.
Оператори батальйону безпілотних систем Fatum 60-ї механізованої Інгулецької бригади показали, як перетворюють російську логістику на дим та полум’я.
Воїни підрозділу Requiem group Сил спеціальних операцій ЗСУ зробили підбірку уражень ворожого транспорту та піхоти.
Заочно повідомили про підозру трьом військовослужбовцям рф, які під час окупації Гостомеля в березні 2022 року вбили цивільного чоловіка.
Сержант з матеріального забезпечення роти 413-го полку безпілотних систем «Рейд» з позивним «Вітер» розповів, як НРК рятують логістику.
Водій, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Київ
21 окремий батальйон спеціального призначення
На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….