Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
На сторінці 412 окремого батальйону безпілотних систем «Nemesis» з’явилася цікава новина про те, що російська армія через величезні втрати військової техніки змушена використовувати віслюків для транспортування вантажів.
Про це повідомили на сторінці бригади.
«Віслюки замість „Камазів“ — реформа армії по-російськи», — йдеться у повідомленні.
Автори публікації з іронією зазначають, що російський військовий автопарк зазнав настільки значних втрат, що тепер змушений вдаватися до «архаїчних методів предків».
«Деякі ворожі з’єднання вже заявили про такі поповнення», — додають військові.
У батальйоні безпілотних систем також наголошують, що успішно «коригують чисельність автопарку ворога», і обіцяють найближчим часом опублікувати нову підбірку знищеної російської техніки.
Як повідомляла АрміяInform, бійці 412 окремого батальйону безпілотних систем знищили ворожий танк, ББМ в укритті, важку та легку автомобільну техніку, особовий склад російських загарбників, гаубицю, підрозділ БПЛА та склад БК.
Наші пілоти тримають під контролем логістику противника через річку Чорний Жеребець, а також б’ють російській логістиці від Кремінної.
Дронарі Apachi продовжують системно працювати по найважливіших цілях противника, завдаючи йому втрат у техніці, засобах зв’язку та живій силі.
У Чернігівській області засудили до 6 років ув’язнення військовослужбовця, який закликав до національної ворожнечі.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…