Зрештою, поновитися на службу вдалося всього за чотири дні завдяки спрощеному алгоритму в Армія+. Про це військовослужбовець 23-го штурмового полку «Р.У.Г» 2 корпусу «Хартія»…
Протягом минулої доби на фронті відбулось 150 бойових зіткнень.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 08:00 31 січня.
На Харківському напрямку минулої доби відбулося одне боєзіткнення з російськими загарбниками у напрямку Липців. Ворог наступальних дій не проводив
На Куп’янському напрямку наші війська зупинили три атаки противника в районах Петропавлівки, Загризового та Нової Кругляківки.
Кількість бойових зіткнень за добу на Лиманському напрямку досягла 11. Основні зусилля загарбники концентрували в районах населених пунктів Копанки, Новолюбівка, Балка Журавка, Ямполівка, Зелена Долина, Терни та Колодязі.
На Сіверському напрямку ворог дев’ять разів атакував позиції наших захисників у районах Білогорівки та Верхньокам’янського.
На Краматорському напрямку Сили оборони відбили 10 ворожих спроб просунутись вперед поблизу Оріхово-Василівки, Новомаркового, Ступочок, Часового Яру та Предтечиного.
Ворог 13 разів намагався вклинитися в нашу оборону на Торецькому напрямку, в районах Торецька, Диліївки, Щербинівки та Кримського.
На Покровському напрямку наші захисники відбили 71 атаку. Ворог намагався просунутись неподалік населених пунктів Малинівка, Єлізаветівка, Водяне Друге, Новоторецьке, Андріївка, Звірове, Промінь, Покровськ, Лисівка, Новоукраїнка, Удачне, Ясенове, Шевченко та Дачне.
Сили оборони продовжують стримувати ворога на Новопавлівському напрямку. У районах Костянтинополя та Розливу окупанти двічі намагалися прорвати українські оборонні рубежі.
На Гуляйпільському напрямку загарбники чотири рази атакували райони населених пунктів Новопіль та Новосілка.
Наші воїни відбили сім атак російських загарбників на Придніпровському напрямку.
На Курському напрямку вчора відбулось 11 бойових зіткнень, агресор завдав 17 авіаційних ударів із застосуванням 22 КАБ, здійснив більш ніж 360 артилерійських обстрілів, зокрема три — із реактивних систем залпового вогню.
На Оріхівському напрямку минулої доби ворог наступальних дій не проводив.
Оперативна обстановка на Волинському та Поліському напрямках без суттєвих змін.
На кордоні з Чернігівською та Сумською областями противник з території рф застосовує артилерію по районах українських населених пунктів.
Загалом минулої доби втрати російських загарбників становили 1670 осіб. Крім того, українські воїни знешкодили 3 танки, 17 бойових броньованих машин, 33 артилерійські системи, одну реактивну систему залпового вогню, 63 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 101 автомобіль та одиницю спеціальної техніки окупантів.
Оператори БПЛА 425-го штурмового полку «Скеля» взяли в полон окупанта, який потрапив на війну з російської тюрми, де сидів за крадіжку велосипеда.
Бійці «Сталевого кордону» продовжують завдавати відчутних втрат російським окупаційним силам на Північно-Слобожанському та Курському напрямках.
Прокурори у Верховному Суді відстояли законність вироку 58-річному жителю Запоріжжя, засудженому за державну зраду.
Офіцер (за напрямком правоохоронної діяльності)
від 20100 до 58000 грн
Краматорськ
Донецький зональний відділ ВСП
Інспектор прикордонної служби
від 20000 до 25000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Ужгород, Закарпатська обл/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Ужгород, Закарпатська область
Зрештою, поновитися на службу вдалося всього за чотири дні завдяки спрощеному алгоритму в Армія+. Про це військовослужбовець 23-го штурмового полку «Р.У.Г» 2 корпусу «Хартія»…