ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Курщина: Буковинські десантники перетворили ворожу колону на брухт

Відео Новини
24 Січня 2025, 9:14
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Воїни 82 окремої десантно-штурмової Буковинської бригади ДШВ ЗС України знищили колону російської бронетехніки в Курській області.

Відео оприлюднено на Facebook-сторінці бригади.

На кадрах можна побачити, як чотири одиниці бронетехніки з танком попереду колоною намагаються прорватися до позицій десантників.

Танк підривається на міні, після цього ураження зазнає ще одна бронемашина. Ворожа піхота відразу намагається сховатися, але її знищують оператори наших дронів. Так само вони знищують ще дві пошкоджені бронемашини.

«Завдяки злагодженій роботі підрозділів 82 окремої десантно-штурмової Буковинської бригади ДШВ ЗС України, чергова колона ворожої техніки перетворилась на брухт», — наголосили десантники.

Як повідомляла АрміяInform, оператори підрозділу Galician Squad 1 стрілецького батальйону 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» відбили потужний штурм кількох десятків ворожих мотоциклістів на Сіверському напрямку.


Диспетчерська вежа «Саків» і ретранслятор для «Гераней»: Сили оборони уразили військові об’єкти в Криму
Диспетчерська вежа «Саків» і ретранслятор для «Гераней»: Сили оборони уразили військові об’єкти в Криму

Сили оборони завдали ударів по аеродрому «Саки» та об’єкту, який росіяни використовували для управління дронами «Герань» і «Гербера».

Броньована «Пума» на службі ДШВ: 81-ша бригада продемонструвала бойову роботу БТР Puma
Броньована «Пума» на службі ДШВ: 81-ша бригада продемонструвала бойову роботу БТР Puma

Італійські БТР Puma щодня працюють на найнебезпечніших маршрутах: підвозять десант, боєприпаси та евакуюють поранених під загрозою ворожих дронів і артилерії.

Катував українських полонених у тюрмі на Луганщині: СБУ повідомила про підозру окупаційному наглядачу
Катував українських полонених у тюрмі на Луганщині: СБУ повідомила про підозру окупаційному наглядачу

СБУ заочно повідомила про підозру наглядачу окупаційної колонії в Суходільську, який катував українських військовополонених.

В Армія+ додали курс про замовлення дронів і РЕБ через DOT-Chain Defence
В Армія+ додали курс про замовлення дронів і РЕБ через DOT-Chain Defence

У застосунку «Армія+» з’явився курс про те, як військовим самостійно замовляти дрони, засоби РЕБ та іншу техніку через державний маркетплейс DOT-Chain Defence.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Механік водій, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Стаpший стpілець-опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

WorkUa Снайпер

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

RobotaUa Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади