Вперше встановлюються зрозумілі терміни служби та створюються прогнозовані правила для військовослужбовців. За словами заступника Міністра оборони України Мстислава Баніка, однією…
Головне управління розвідки Міноборони України відзвітувало про знищення за кілька останніх тижнів десятків одиниць ворожої техніки та понад 100 окупантів на Запорізькому напрямку.
Добірку з найяскравішими епізодами роботи спеціалістів ГУР за цей місяць було оприлюднено у вівторок, 21 січня.
Зокрема, українські розвідники знищили та вразили 53 одиниці ворожих транспортних засобів, 4 броньовані машини, 4 міномети, понад пів сотні БПЛА, а ще — антени та інше обладнання для звʼязку, засоби РЕБ/РЕР російських загарбників.
«Також знищено 2 ворожі склади БК. Триває прицільна робота по інженерно-фортифікаційних спорудах ворога — 200 уражено, 30 знищено. Безповоротні та санітарні втрати окупантів за вказаний період — понад 130 московитів», — йдеться у коментарі до оприлюднених кадрів.
Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу Сили оборони стримали 152 штурми окупантів, половина з яких — на Покровському напрямку.
Військовослужбовці 28 Чорнобильського полку провели польові заняття зі станковим протитанковим гранатометом.
Президент Володимир Зеленський під час зустрічі у форматі G7 — Україна закликав партнерів посилити підтримку української ППО та допомогти з виробництвом ракет.
Вперше встановлюються зрозумілі терміни служби та створюються прогнозовані правила для військовослужбовців. За словами заступника Міністра оборони України Мстислава Баніка, однією…