ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Президент України оприлюднив нові свідчення полонених північнокорейців

Новини
20 Січня 2025, 11:16
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Президент України опублікував нові подробиці спілкування полонених північнокорейських солдатів зі слідчими СБУ.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

За його словами, розвідувальна інформація, що підтверджує переміщення північнокорейських військових на територію росії, а також їх тренування та інформаційну ізоляцію, підтверджується свідченнями полонених.

«Ми продовжуємо розслідування і встановлюємо всі факти щодо участі Північної Кореї в цьому конфлікті», — зазначив Президент.

Полонений розповідає, що було кілька військових КНДР, які проходили навчання з користування важким російським озброєнням.

Він розповів, що служив у розвідувальному батальйоні. За його словами, на кораблі, яким військові КНДР пливли до росії, було понад 100 людей.

«Це напевно був російський пором, але не військовий, а просто для перевезення вантажів. Були тільки люди, без вантажів», — розповів полонений, додавши, що пізніше північнокорейців везли потягом територією рф.

Полонений додав, що йому було невідомо, що він воюватиме на боці росії проти України. У бойових діях він брав участь з 3 січня.

Нагадаємо, 12 січня Володимир Зеленський оприлюднив відео допиту перших захоплених у полон солдатів з Північної Кореї.

Як повідомляла АрміяInform, Володимир Зеленський нагородив воїнів, які взяли в полон перших солдатів КНДР на Курщині.


Втік до рф і підписав контракт із російською армією: мешканця Харківщини судитимуть за держзраду
Втік до рф і підписав контракт із російською армією: мешканця Харківщини судитимуть за держзраду

25-річного мешканця Куп’янського району судитимуть за держзраду. За даними слідства, він утік до рф і підписав контракт із російським міноборони.

«Вибити ворога і звільнити своє місто»: командир гармати «Гантер» розповів про службу в 144-му центрі ССО
«Вибити ворога і звільнити своє місто»: командир гармати «Гантер» розповів про службу в 144-му центрі ССО

Командир гармати 144-го центру ССО на позивний «Гантер» служить в артилерії з 2020 року. Його рідний дім на Запоріжжі нині перебуває в окупації.

Феєрверк на мільйони доларів: «Чорний ліс» знищив транспортно-заряджальну машину С-300 разом із ракетами
Феєрверк на мільйони доларів: «Чорний ліс» знищив транспортно-заряджальну машину С-300 разом із ракетами

Бійці 15-ї бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» знищили транспортно-заряджальну машину комплексу С-300, завантажену ракетами.

Понад 1500 км від кордону: Генштаб уточнив наслідки ударів по НПЗ у Пермі та аеродрому «Маринівка»
Понад 1500 км від кордону: Генштаб уточнив наслідки ударів по НПЗ у Пермі та аеродрому «Маринівка»

Сили оборони уразили НПЗ у Пермі та аеродром «Маринівка». На території заводу виникла пожежа.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

RobotaUa Військовослужбовець за контрактом

від 21000 до 100000 грн

Погребище

4 відділ Вінницького РТЦК та СП

RobotaUa Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

WorkUa Водій кат. В, С, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО