Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Ситуація в Чорному морі залишається стабільною: ні в Чорному, ні в Азовському морях немає жодного ворожого корабля. Але це затишшя — тимчасове.
Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» у неділю, 19 січня, розповів речник ВМС Дмитро Плетенчук.
«Все одно на охорону пункту базування вони щось виведуть. І, звісно, ми цю ситуацію відслідковуємо. Бачимо все, що відбувається», — сказав Дмитро Плетенчук.
На прохання журналіста пояснити те, який зв’язок між тим, що росія виводить ракетоносії у Чорне море із тим, що запуски реально будуть, речник ВМС відповів так:
«Тут треба завжди дивитися вгору, бо вони зазвичай використовують під час масованих ударів разом із іншими системами озброєння: стратегічна авіація, ОТРК, морські носії крилатих ракет. І так само треба дивитися на кількість: якщо ми бачимо в морі більше одної одиниці, і знаємо, що готується, наприклад, напад з повітря, то, відповідно, можна розраховувати, що, імовірно за все, будуть застосовані й кораблі», — каже Дмитро Плетенчук.
Також ведучий звернув увагу, що у щоденних звітах фігурують і російські ракетоносії, які перебувають в Середземному морі. Відтак, речник ВМС пояснив, навіщо фіксують ці кораблі й чи були пуски з Середземного моря:
«Треба небезпеку вважати такою, що присутня завжди. І ця акваторія найближча до нас, і Азово-Чорноморський район і Середземномор’я пов’язані між собою. Звісно, пусків не робили. Не слід забувати, що на шляху слідування цих ракет знаходиться повітряний простір країн-членів НАТО.
Незалежно від того, в який спосіб вони б вирішили застосувати ці ракети, цей простір є суверенною територією цих держав і це може бути розглянуто як напад на ці держави. Тому вдаватися до таких дій вони, як правило, не наважуються, але враховувати це теж треба, бо це — небезпека…», — наголосив Дмитро Плетенчук.
Як писала АрміяInform, кораблі росіян не пускають на їхню єдину закордонну військово-морську базу в Тартусі, що в Сирії, і вони вимушені дрейфувати Середземним морем.
Понад 500 заявок на повернення після вчинення СЗЧ подали військові до 20-ї окремої бригади безпілотних систем «К-2», близько 150 вже отримали погодження.
Десантники 25-ї окремої Січеславської бригади успішно застосовують дрони «Hornet» по різноманітним, важливим для ворога цілям.
Воїни 61 бригади тримають оборону на Гуляйпільському напрямку, стримуючи безупинний натиск окупантів.
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…