ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Силах оборони розповіли, як ворог намагається штурмувати Велику Новосілку

Новини
17 Січня 2025, 9:39
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Велика Новосілка. Дані DeepState

Окупаційні російські війська продовжують активні штурмові дії в районі населеного пункту Велика Новосілка на Донеччині.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів начальник відділення комунікації 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка майор Іван Сєкач.

«Противник продовжує тиск на цьому напрямку. В таких агломераціях для активної оборони потрібна велика кількість піхоти. Але у нас, на жаль, немає таких ресурсів. Якщо провести футбольну аналогію, коли грають 11 на 11, то тут 33 на 11 перевага ворога», — сказав Іван Сєкач.

Він також зазначив, що наразі погода впливає на роботу аеророзвідку, яка у дощ чи туман не настільки ефективно працює і не так добре все бачить.

«Противник забігає по 4-5 людей, ховається по хатах, в погребах. Потім іде активний штурм, техніка наша зайти не може через «квашню» на дорогах. Такі ускладнення дають перевагу противнику саме через перевагу у кількості особового складу», — пояснив речник.

Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони продовжують стримувати ворога на Новопавлівському напрямку. В районах населених пунктів Костянтинопіль, Велика Новосілка та Времівка окупанти 11 разів намагалися прорвати українські оборонні рубежі.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Перекладач-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

Водій-слюсаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Навідник “ЗУ-23-2”

від 21000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Заступник командира роти

від 27000 до 200000 грн

Вся Україна

42 ОМБр