Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Акваторія Чорного моря повністю чиста — єдиний корабель, що патрулював море, росіяни завели на пункт базування.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник ВМС ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.
Ситуацію на морі, за словами Плетенчука, ворог намагається контролювати, покладаючись на авіацію. Патрулюють західне та південне узбережжя Криму і східну частину Чорного моря. Зокрема, окупанти використовують усе, що може літати.
«Тут застосовуються різні моделі літаків, починаючи від гвинтових, доволі старих моделей, в якості патрульних літаків, і закінчуючи реактивною авіацією різними літаками типу СУ здебільшого», — зазначив речник ВМС ЗСУ.
Проте застосування ними повітряної складової також обмежене. Окупанти досі бояться використовувати гелікоптери.
«Є тенденція щодо зменшення саме застосування гелікоптерів. Після всім відомого випуску зі знищенням кількох одиниць. Тут вони стали більш обережними, зменшивши кількість вильотів», — розповів Дмитро Плетенчук.
Як повідомляла АрміяInform, окупаційні російські війська зменшили використання армійської авіації над Чорним морем після втрати двох гелікоптерів Мі-8.
Понад 500 заявок на повернення після вчинення СЗЧ подали військові до 20-ї окремої бригади безпілотних систем «К-2», близько 150 вже отримали погодження.
Десантники 25-ї окремої Січеславської бригади успішно застосовують дрони «Hornet» по різноманітним, важливим для ворога цілям.
Воїни 61 бригади тримають оборону на Гуляйпільському напрямку, стримуючи безупинний натиск окупантів.
Заступник командира роти з психологічної підтримки персоналу, офіцер (ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Вся Україна
154 ОМБр
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…