«Вже сама постава генерала Грекова вказувала, що маємо перед собою вояка з крови й кости, з його бистрого зору й високого чола промовляла ініціятива, бистрий…
У Силах оборони розповіли про мобілізаційні виклики, боротьбу зі стереотипами, які фахівці необхідні війську та як потрапити до бажаної бригади.
Про це в ефірі телемарафону «Суспільне новини» розповів 15 січня полковник Олег Макуха, командир 123 окремої бригади територіальної оборони.
«Єдиний кадровий виклик, з яким я зіштовхнувся — це суспільна думка, яка чомусь передбачає, що ми йдемо на війну вмирати. Ні, ми не йдемо на війну вмирати, ми йдемо навчитись, ми йдемо злагоджуватись, ми йдемо вбивати та захищати свою землю та свої сім’ї від окупантів», — наголосив він.
За його словами, є певна кількість посад, які потребують негайного комплектування.
«Це посади логістичного забезпечення, підрозділи ППО, технологічні засоби, радіоелектронної боротьби, екіпажі безпілотних літальних систем. Це дуже важливі кадри, які потрібні, які ми відбираємо, які ми навчаємо, які ми будемо використовувати ефективно», — сказав Олег Макуха.
Він зазначив, що для переведення до їхньої бригади можна скористатися застосунком «Армія+». Через цей додаток до його підрозділу протягом місяця потратили 15 військовослужбовців.
«Попередньо, 1 лютого у Миколаєві відбудеться відкриття рекрутингу нашої бригади, де громадяни можуть напряму дізнатись про історію бригади, про певні виклики бригади, про кадри, які необхідні для бригади, про умови підписання контракту та перебування у нашій бригаді», — заявив командир 123 окремої бригади ТрО.
На його думку, багато громадян повноцінно не розуміють, що очікує людину після того, як вона потрапить до війська.
«Я підібрав певних працівників рекрутингу, які кожному громадянину пояснюють, що він пройде базову загальновійськову підготовку, пройде фахову загальновійськову підготовку, а потім пройде ще й адаптацію. Коли я розмовляю з військовослужбовцем, десь на 3-тю добу він розуміє, що потрапив не просто в ЗСУ, а в сім’ю, з’являється впевненість і бажання», — запевнив він.
Як повідомляла АрміяInform, понад 1000 військовослужбовців подали рапорт на повернення із СЗЧ через застосунок «Армія+», з них отримали погодження вже 600 осіб.
@armyinformcomua
Російська пропаганда вкотре демонструє свій стабільний «талант» вигадувати історії, які не витримують жодної критики.
Сьогодні в NSATU — Спеціальній місії НАТО з підтримки безпеки та підготовки для України — було проведено церемонію підняття прапора України з нагоди Дня Збройних Сил України.
Президент України Володимир Зеленський разом із з Андрієм Гнатовим та Рустемом Умєровим провели довгу й змістовну телефонну розмову зі Стівом Віткоффом і Джаредом Кушнером.
Бійці 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, котрі виконують бойові завдання в Покровську, привітали співгромадян з Днем Збройних Сил України.
6 грудня 2025 року, в День ЗСУ та День Святого Миколая, внаслідок операції Департаменту активних дій ГУР МО України та Руху опору російській окупації в Херсонській області ліквідовано двох загарбників та їхній транспортний засіб.
ПС ЗСУ опублікували добірку відео бойової роботи за 6 грудня 2025 року з відбиття масованого удару агресора.
«Вже сама постава генерала Грекова вказувала, що маємо перед собою вояка з крови й кости, з його бистрого зору й високого чола промовляла ініціятива, бистрий…