Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
У Києві розпочинається процес вивезення з вулиць автомобілів, які постраждали внаслідок влучань ворожих ракет і дронів
Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.
«На сьогодні у Києві зафіксовано понад тисячу покинутих автівок. Більшість із них стали символом злочинних дій сусіда-терориста, для якого руйнування й вбивства є головною метою. Водночас багато з цих автомобілів створюють серйозні проблеми: вони звужують проїзд для рятувальної техніки та псують вигляд вулиць і дворів, де їх залишили занепадати», — зазначив начальник КМВА.
Процес вивезення таких транспортних засобів розпочнеться відзавтра.
За повідомленням Тимура Ткаченка, на найближчому засіданні Ради оборони міста спільно з відповідними службами буде напрацьовано ефективний механізм, який дозволить оперативно прибирати пошкоджені авто в майбутньому.
Як повідомляла АрміяInform, під час нічної атаки наша ППО збила 30 ракет та 47 БПЛА ворога.
Піднімаючи грошове забезпечення військовослужбовцям, Міністерство оборони України не могло не підняти його командирам.
За перші дні роботи спрощеного механізму добровольного повернення з СЗЧ, вже подано 80 рапортів на переведення, з яких 22 погоджені.
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…