У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
У Сумській області викрили подружжя російських агентів, яке займалося збором розвідувальних даних щодо розміщення засобів радіоелектронної боротьби та протиповітряної оборони.
Про це 8 січня повідомили у пресслужбі місцевої прокуратури.
При цьому зловмисники, якими виявилися 53-річна жінка та її 59-річний чоловік, діяли не лише у Сумській, але й у Харківській області.
«Вона збирала актуальну інформацію про переміщення та місця базування особового складу та техніки, зокрема засоби РЕБ та ППО ЗСУ у Сумській та Харківській областях. Ба більше, після обстрілів Харківщини вона підтверджувала ураження цілей. Більшість інформації, яку жінка відправляла ворогу, вона дізнавалась від свого чоловіка», — йдеться в повідомленні.
Також зазначається, що затримана була завербована спецслужбами країни-агресора в одному з месенджерів.
«Жінка в забороненій соцмережі активно підтримувала та поширювала антивладні та проросійські дописи», — додали в прокуратурі.
Обвинувальний акт стосовно російських агентів уже направлено до суду.
Як повідомляла АрміяInform, на Хмельниччині було затримано диверсійну групу, яка підірвала залізничну колію на місцевому перегоні перед вантажним потягом.
Завербована рф шкільна вчителька з Херсону отримала довічне ув’язнення з конфіскацією майна за коригування ворожих ударів по місту.
У Добропіллі на Донеччині бійці бригади «Кара-Даг» деблокували з-під завалів 90-річну жінку та її рідних після російського авіаудару по житловому будинку.
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…