У війську вже є багато цифрових систем. Але їхня ефективність залежить не лише від розробників. Навіть найкращий інструмент не працює сам по собі — його треба…
Ситуація на лінії бойового зіткнення залишається напруженою. Українські захисники продовжують активно протидіяти російському агресору, завдаючи йому втрат у живій силі та техніці. Загалом від початку доби відбулося 104 бойові зіткнення.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 16:00 30 грудня.
На Харківському напрямку російські окупанти двічі марно атакували оборонні рубежі українських підрозділів поблизу Вовчанська та Липців.
На Куп’янському напрямку українські воїни відбили чотири ворожі атаки неподалік Голубівки, Степової Новоселівки, Кругляківки та Загризового, ще сім боєзіткнень тривають.
На Лиманському напрямку за день загарбницька армія здійснила 10 атак біля Копанок, Надії, Новоєгорівки, Макіївки, Іванівки та Тернів, на даний час тривають бої у двох локаціях.
Ворог проводив один штурм на Сіверському напрямку в районі населеного пункту Білогорівка, Сили оборони відбили атаку.
На Краматорському напрямку українські воїни відбили три штурмові дії поблизу Часового Яру та Ступочок, чотири боєзіткнення триває.
На Торецькому напрямку росіяни намагалися витіснити наші підрозділи із займаних позицій неподалік Щербинівки та в Торецьку, де Сили оборони відбили дві атаки. Чотири боєзіткнення тривають досі.
На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 30 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Воздвиженка, Миролюбівка, Промінь, Зелене, Даченське, Новий Труд, Шевченко, Вовкове, Новооленівка та Новоєлизаветівка. Сили оборони стримують натиск та відбили 23 атаки противника, сім боєзіткнень ще триває. Втрати ворога уточнюються.
На Курахівському напрямку окупанти провели 11 атак поблизу Петропавлівки, Слов’янки, Шевченка та Курахового, дві атаки тривають.
На Времівському напрямку підрозділи наших військ відбили 11 штурмів росіян неподалік Янтарного, Успенівки, Времівки та в напрямку Костянтинополя та Новосілки, на даний час тривають чотири боєзіткнення.
На решті напрямків — без особливих змін.
До 15 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено жінку, яка передавала координати, по яким ворог неодноразово наносив удари по Сумах.
Бійці 1-го механізованого батальйону 1-ї важкої механізованої Сіверської бригади відбили спробу ворога атакувати на легкому транспорті.
Про це Головнокомандувач ЗСУ заявив на зустрічі із начальником Штабу оборони Збройних Сил Великої Британії, головним маршалом авіації сером Річардом Найтоном.
Виняткові умови навчання в Житомирському військовому інституті гарантуються унікальним досвідом його викладачів.
Володимир Зеленський доручив Силам оборони та безпеки України підготувати план реагування, який буде розглянутий та затверджений на Ставці.
За ініціативи МВС Уряд ухвалив рішення про масштабування моделі цифрових оборонних закупівель через систему DOT-Chain Defence Агенції оборонних закупівель ДОТ.
ВОДІЙ-КРАНІВНИК військова частина А1836
від 21000 до 51000 грн
Миколаїв Жовтневий, Миколаївська область
Офіцер медичної служби
від 27000 до 127000 грн
Дніпро
Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП
У війську вже є багато цифрових систем. Але їхня ефективність залежить не лише від розробників. Навіть найкращий інструмент не працює сам по собі — його треба…