ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент: Схоже, путін доручив відкрити другий енергетичний фронт проти України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Грудня 2024, 14:24

Президент Володимир Зеленський закликав словацького прем’єр-міністра Роберта Фіцо від зупинки імпорту електроенергії до України на вимогу російського диктатора володимира путіна.

Про це йдеться у заяві глави держави.

«Схоже, Путін доручив Фіцо відкрити другий енергетичний фронт проти України за рахунок інтересів народу Словаччини. Тільки це можуть означати погрози Фіцо перекрити Україні надзвичайне постачання електрики взимку в умовах російських ударів по наших електростанціях і розподільчій мережі», — сказав Володимир Зеленський.

Він пояснив, що потреба України в імпорті електрики виникла лише через окупацію росією нашої Запорізької атомної станції та цілеспрямоване знищення російськими ракетами й «Шахедами» значної частини української теплової та гідрогенерації електрики.

Завдяки героїчній роботі наших енергетиків і рятівній співпраці з ЄС, США, Британією, Норвегією, Японією та іншими нашими партнерами в Україні вдалося не допустити блекауту.

«Тепер Фіцо втягує ще й Словаччину в намагання росії завдати болю українцям», — сказав Президент.

Глава держави повідомив, що частка Словаччини в імпорті електрики в Україну близько 19%. Уряд України працює з нашими сусідами в ЄС, щоб зберегти необхідний обсяг постачання електрики.

«Словаччина є частиною єдиного європейського енергоринку, і Фіцо повинен поважати загальноєвропейські правила. Будь-які свавільні рішення в Братиславі чи накази з Москви для Фіцо щодо електрики не призведуть до зупинки імпорту електрики в Україну, але точно можуть призвести до розриву чинної влади Словаччини з європейською спільнотою», — наголосив Президент.

Читайте нас у Facebook
Підтверджено рішення про нові внески в програму PURL від п’яти партнерів: Президент про підсумки «Рамштайну»
Підтверджено рішення про нові внески в програму PURL від п’яти партнерів: Президент про підсумки «Рамштайну»

Є важливі результати нової зустрічі у форматі «Рамштайну» — саме те, про що ми домовляємось із лідерами, зараз реалізовується.

В бій ідуть дроново-штурмові підрозділи: Міноборони розповіло про нову модель ведення війни  
В бій ідуть дроново-штурмові підрозділи: Міноборони розповіло про нову модель ведення війни  

Ці нові підрозділи поєднують повітряні та наземні безпілотники з піхотою в єдину систему, впровадження якої вже відбувається.

Коордштаб: понад 400 колаборантів публічно заявили про своє бажання виїхати до росії
Коордштаб: понад 400 колаборантів публічно заявили про своє бажання виїхати до росії

Станом на 13 квітня на сайті державного проєкту «Хочу к своим» представлено вже 404 профілі засуджених колаборантів, які бажають виїхати до рф.

Мандат на схему: на Закарпатті викрили депутата, який вивозив ухилянтів
Мандат на схему: на Закарпатті викрили депутата, який вивозив ухилянтів

Повідомили про підозру депутату Тячівської районної ради Закарпатської області, який організував незаконне переправлення осіб через державний кордон.

«Тюрма — контракт — 10 днів в Україні — полон»: історія рекордсмена Діми з Іжевська
«Тюрма — контракт — 10 днів в Україні — полон»: історія рекордсмена Діми з Іжевська

Бійці 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» імені полковника Петра Болбочана Нацгвардії взяли в полон тричі засудженого російського «добровольця».

Спалив автівку військовим: у Одесі узяли під варту телеграмного заробітчанина
Спалив автівку військовим: у Одесі узяли під варту телеграмного заробітчанина

25-річного мешканцю області інкримінують перешкоджання законній діяльності ЗСУ та умисний підпалі чужого майна.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Номер обслуги, артилерист

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

DevOps engineer, військовослужбовець

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Стрілець

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Командир взводу, відділення (сержантський, офіцерський склад)

від 25000 до 125000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

Майстер з ремонту БПЛА, FPV-дронів

від 50000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

--- ---