ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Бити, поки не згаснуть у тепловізорі — знищення ворожої піхоти на Курахівському напрямку

Відео Новини
28 Грудня 2024, 15:29
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Двоє росіян тягнуть третього, до якого прилетів наш скид.

Аеророзвідники 46 аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ полюють на російських штурмовиків скидами та FPV-дронами.

Відео бойової роботи було оприлюднене 28 грудня на каналі бригади.

«Внизу бігають і маскуються «зелені чоловічки». Зверху на них падають гранати чи інші вибухові сюрпризи з наших БПЛА. Чоловічки метушаться, намагаються маневрувати, ухиляючись від влучних скидів і віражів ударних дронів. Кілька миттєвостей, і навсібіч розлітаються «ріжки та ніжки», а на землі від перебування цих особин залишаються хіба що мокрі місця», — прокоментували відео у бригаді.

Як повідомляла АрміяInform, на Курахівському напрямку тривають важкі бої. Російські війська намагаються закріпитися в міській забудові, використовуючи будівлі як укриття. Однак для десантників 46 окремої аеромобільної бригади ці перешкоди не стають на заваді.


Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій-сапер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Olx Служба в ЗСУ (не чекай на повістку, а дій сам)

від 20100 до 130000 грн

Херсон, Херсонська область

WorkUa Кулеметник

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

WorkUa Бухгалтер (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

WorkUa Бухгалтер

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО