ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Стратегія військової допомоги на 2025 рік та ОПК: заступник міністра оборони зустрівся з новим військовим аташе США

Актуальні новини Новини
25 Грудня 2024, 14:57
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Заступник міністра оборони Сергій Боєв провів зустріч та обговорив пріоритети в роботі з генерал-майором Кітом Філліпсом, новопризначеним аташе з питань оборони при Посольстві США в Україні.

Про це інформує 25 грудня Міністерство оборони України.

Сергій Боєв привітав генерал-майора Кіта Філліпса з призначенням на посаду та підкреслив важливість його ролі для подальшого зміцнення партнерських відносин України та США.

«Радо вітаю вас у Києві. Попереду багато роботи — підбиття підсумків 2024 року, узгодження планів на 2025-й та відслідковування надання оголошеної допомоги», — сказав заступник міністра оборони Сергій Боєв.

Він поінформував американського аташе про поточні проєкти та додав, що Україні важливо розуміти ресурси, на які варто розраховувати наступного року. Сторони обговорили підготовку до засідання у форматі «Рамштайн» та важливість швидких рішень, з огляду на ситуацію на фронті та обмеженість у часі.

«Також один із пріоритетів — фіналізувати стратегію військової допомоги. Ми маємо повний перелік необхідної амуніції та озброєння, із зазначенням бригад та їхніх бойових задач», — підкреслив Сергій Боєв.

Сторони обговорили також співпрацю у сфері ОПК, роботу щодо чинних контрактів та інвестиції у виробництво дронів, боєприпасів та ППО. Окремою темою стали пріоритети в межах вже наявних програм співпраці — PDA, USAI, FMF.

Генерал-майор Кіт Філліпс запевнив у тісній співпраці та подальшій допомозі України від США. Аташе підкреслив, що американці розуміють важливість справедливого миру та інструментів, які для цього необхідні.

Як повідомляла АрміяInform, посол Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк відреагувала на черговий масований російський ракетний удар по енергетиці.


На Одещині агент рф встановлював GPS-трекери на військові бензовози
На Одещині агент рф встановлював GPS-трекери на військові бензовози

В Одеській області викрили зрадника, який мав наводити удари рф на пально-енергетичну інфраструктуру регіону.

Зірвали штурм ударом «Граду»: на Покровському напрямку воїни 152-ї бригади показали фокус «старої школи»
Зірвали штурм ударом «Граду»: на Покровському напрямку воїни 152-ї бригади показали фокус «старої школи»

На Покровському напрямку окупанти продовжують тиск у декількох районах, однак спробу підготувати новий штурм українські захисники зірвали ще до початку.

Піхотно-штурмовий контракт: МОУ розширило перелік посад
Піхотно-штурмовий контракт: МОУ розширило перелік посад

Міністерство оборони України розширило перелік посад, на яких можна підписати піхотно-штурмовий контракт.

Сили оборони вразили завод «Авіатек» у Кірові
Сили оборони вразили завод «Авіатек» у Кірові

Українські війська завдали удару по ворожому авіаційному заводу в Кірові.

ВАКАНСІЇ
Olx Стрілець 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Olx Технік з виконання ремонтних робіт та технічного обслуговування

від 25000 до 125000 грн

Шепетівка, Хмельницька область

Junior Technical Writer

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

RobotaUa Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

WorkUa Діловод, фахівець з документообігу

від 15500 до 15500 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

WorkUa Льотчик-штурман вертольоту екіпажу

від 50000 до 50000 грн

Ужгород

Харківська окрема авіаційна ескадрилья