ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна отримала $1 млрд від Великої Британії та Японії

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Грудня 2024, 16:09

До Держбюджету України надійшов транш обсягом 1 млрд доларів США в межах Програми за Другою позикою на підтримку політики розвитку «Основи зростання» (Second Growth Foundations Development Policy Loan — DPL).

Про це йдеться в повідомленні Урядового порталу.

Фінансування налічує 567 млн доларів США під гарантії уряду Японії в межах Цільового фонду з надання Україні необхідної кредитної підтримки (ADVANCE Ukraine) та 483 млн доларів США під гарантії уряду Великої Британії.

«Залучені кошти буде спрямовано на збільшення потенціалу економічного розвитку та фінансування першочергових соціальних і гуманітарних видатків Держбюджету України. Вдячні Світовому банку, Японії та Великій Британії за суттєву підтримку держбюджету в цей складний період», — зазначив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Метою проєкту DPL є підтримка імплементації реформ в Україні. Отже, Україна отримує відповідний транш за результатами впровадження вимог Програми.

До зазначеного траншу було досягнуто результатів для забезпечення сталого зростання у сферах митної та податкової політики, боротьби з корупцією, підтримки державних підприємств, розвитку приватного сектору та логістичної інфраструктури.

Читайте нас в Telegram
«Вони тричі зупиняли навчання»: українські пілоти дронів у Швеції показали партнерам з НАТО реалії сучасної війни
«Вони тричі зупиняли навчання»: українські пілоти дронів у Швеції показали партнерам з НАТО реалії сучасної війни

Українські оператори дронів, яких запросили на міжнародні навчання НАТО на шведському острові Готланді, «знищили» шведських військових, які їм протистояли.

«Я прийшла до ТЦК і сказала, що додому не піду»: історія захисниці Ольги
«Я прийшла до ТЦК і сказала, що додому не піду»: історія захисниці Ольги

Штаб-сержант 3-ї категорії відділення цивільно-військового співробітництва Солом'янського ТЦК та СП Ольга Даценко розповіла про свій шлях до війська.

Ховався за наплічником: російський штурмовик вважав, що захистився від дрона
Ховався за наплічником: російський штурмовик вважав, що захистився від дрона

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зробили добірку уражень ворожої піхоти.

Автівки ООН потрапили під удар російських дронів у Херсоні
Автівки ООН потрапили під удар російських дронів у Херсоні

Російські окупанти атакували ударними безпілотниками транспорт гуманітарної місії Організації об’єднаних націй у Херсоні.

Вказував ворогу цілі на Херсонщині і просив не обстрілювати ферму батька: зрадник отримав вирок
Вказував ворогу цілі на Херсонщині і просив не обстрілювати ферму батька: зрадник отримав вирок

Суд визнав 32-річного чоловіка винним у державній зраді та призначив йому максимальне покарання — довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Один із найдорожчих у своєму класі»: зенітники «Фенікса» знищили ворожий БПЛА вартістю $300 000
«Один із найдорожчих у своєму класі»: зенітники «Фенікса» знищили ворожий БПЛА вартістю $300 000

Українські зенітники знищили в небі над Донеччиною новітній розвідувальний безпілотник росіян «Мерлін-ВР».

ВАКАНСІЇ
Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Начальник складу, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

Командир протитанкового взводу, офіцер

від 55000 до 125000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Мінометник

від 50000 до 121000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Номер обслуги мінометної батареї

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Командир відділення

від 20000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

--- ---