ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

З наступного року грошове забезпечення курсантів військових вишів зросте — Міноборони

Актуальні новини Новини
22 Грудня 2024, 16:13
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це заявив заступник міністра оборони України Сергій Мельник на зустрічі з курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові.

Про візит повідомило 22 грудня Міністерство оборони України.

«Вже з березня 2025 року курсанти 1-2 курсів будуть отримувати виплати на рівні мінімальної заробітної плати в Україні, це 8 тисяч гривень. З урахуванням того, що заробітна плата буде підвищуватись, грошове забезпечення також збільшуватиметься у відповідному коефіцієнті. Курсанти 3-4 курсів, які прирівнюються до контрактної служби, отримуватимуть понад 20 тисяч гривень», — повідомив Сергій Мельник.

Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу, під час якого курсанти мали можливість обговорити із заступником міністра актуальні питання, що стосуються освітнього процесу, матеріально-технічного забезпечення та умов проходження служби у ЗСУ.


«Вражений відкритістю та щирістю цієї зустрічі. Питання, пропозиції та думки, які я сьогодні почув від курсантів, свідчать про їхнє глибоке розуміння важливості служби у Збройних силах України.

Цей формат спілкування буде продовжуватися для курсантів всіх військових закладів вищої освіти, оскільки нам важливо не лише чути, а й діяти. Забезпечення найкращих умов для навчання та служби майбутніх офіцерів – це інвестиція в успіх та перемогу нашої країни», — наголосив Сергій Мельник.

Крім того, під час візиту він перевірив організацію освітнього процесу та побутові умови курсантів.

«Академія імені гетьмана Петра Сагайдачного залишається одним із провідних закладів, який готує найкращих офіцерів для Сил оборони України. Створення належних умов навчання та побуту курсантів є одним із пріоритетів Міністерства оборони», — підсумував Сергій Мельник.

Як повідомляла АрміяInform, в Україні триває комплексна трансформація системи вищої військової освіти, яка базується на врахуванні реального бойового досвіду, підвищенні кваліфікації викладачів та посиленні мовної підготовки.


Зірвали штурм ударом «Граду»: на Покровському напрямку воїни 152-ї бригади показали фокус «старої школи»
Зірвали штурм ударом «Граду»: на Покровському напрямку воїни 152-ї бригади показали фокус «старої школи»

На Покровському напрямку окупанти продовжують тиск у декількох районах, однак спробу підготувати новий штурм українські захисники зірвали ще до початку.

Піхотно-штурмовий контракт: МОУ розширило перелік посад
Піхотно-штурмовий контракт: МОУ розширило перелік посад

Міністерство оборони України розширило перелік посад, на яких можна підписати піхотно-штурмовий контракт.

Сили оборони вразили завод «Авіатек» у Кірові
Сили оборони вразили завод «Авіатек» у Кірові

Українські війська завдали удару по ворожому авіаційному заводу в Кірові.

Представники ЗСУ здобули ще дві срібні медалі на чемпіонаті світу зі стрільби кульової по рухомій мішені
Представники ЗСУ здобули ще дві срібні медалі на чемпіонаті світу зі стрільби кульової по рухомій мішені

Представники Навчально-спортивної бази літніх видів спорту здобули ще дві срібні медалі на чемпіонаті світу зі стрільби кульової по рухомій мішені.

ВАКАНСІЇ
WorkUa .Net engineer

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

RobotaUa Гранатометник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Херсон

Старобільський РТЦК та СП

WorkUa Стрілець

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Olx Старший стрілець – оператор портативних цифрових радіостанцій

від 22000 до 52000 грн

Степанівка, Сумська область

RobotaUa Майстер у 22 ОМПБ

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр